BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sessiz kalma İsrail öldürüyor

+3
TolunayTosun
Toni Mostursson
furkanaksoy
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
furkanaksoy

Sessiz kalma İsrail öldürüyor Empty
MesajKonu: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 4:29 pm

Arkadaşlar israilin 8 gündür filistindeki katliamı bugün kara harekatıyla desteklenmeye başladı.Yardımımıza ihtiyacı olan filistin halkı için hepinizi yardım etmeye çagırıyorum.maddi manevi destek vermeliyiz.desteklerinizi bekliyorum bi yardım kampanyası düzenleyelim
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 8:30 pm

ii fikir ama korkum şu fişlenmeyelim şimdi abd hükümete kızar mızar...teğet geçmezler =)
http://www.antu.com
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 8:45 pm

batu konunun ciddiyetini öldürmeyelim.
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 6:58 pm

furkan konuyu buraya taşıdım, eğer filistin yararına bi etkinlik yaparsak konuyu etkinliklere de açarız.

çok güzel ve gerekli bi başlık açmışsın, herkesin konu hakkında bilgilenip tavrını koyması gerekiyo.. Maddi destek için de bi etkinlik düzenleyelim, okuldan çıktığı kadarını yetkililer aracılığıyla göndeririz, zaten bütün arkadaşların bu konuda duyarlı olacağına inanıorm.
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 8:53 pm

Tolunay demiş ki:
furkan konuyu buraya taşıdım, eğer filistin yararına bi etkinlik yaparsak konuyu etkinliklere de açarız.

çok güzel ve gerekli bi başlık açmışsın, herkesin konu hakkında bilgilenip tavrını koyması gerekiyo.. Maddi destek için de bi etkinlik düzenleyelim, okuldan çıktığı kadarını yetkililer aracılığıyla göndeririz, zaten bütün arkadaşların bu konuda duyarlı olacağına inanıorm.

başlatma yetkiliden yardımı biz toplayalım ama parayı veren yetkiliye yazılsın yok öyle yağma paşalar gibi toplarız yardımı eminim çıkıcak para 2 milyardan başlar o bile 4 lira aspiriniden 500 kutu almaya yeter olmadı gider biz alırız kargoyada kendimiz veririz benim deniz fenerlerine ihh'lere vericek param yok
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 5:27 pm

Toni Mostursson demiş ki:
Tolunay demiş ki:

başlatma yetkiliden yardımı biz toplayalım ama parayı veren yetkiliye yazılsın yok öyle yağma paşalar gibi toplarız yardımı eminim çıkıcak para 2 milyardan başlar o bile 4 lira aspiriniden 500 kutu almaya yeter olmadı gider biz alırız kargoyada kendimiz veririz benim deniz fenerlerine ihh'lere vericek param yok

bi yetkili olmadan, kargoya vererek bu işin olacağını sanmıorm. tabi bu işi yapabilcek, bağlantıları olan tanıdıklarım var diosan başka. ve ilaç gibi yardım malzemelerini israilin filistine sokmadığı haberini aldım. destek para olarak gidebilir bence, başka fikirlere de açık tabi ? bu arada bu işi isim için değil yardım için yapıyoruz, yardım edenin kim olarak gözüktüğü önemli değil, önemli olan yardımın ihtiyacı olanlara bir an önce ulaşması..
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:44 pm

zaten BM okulun bombalamasıyla birleşmiş milletlerde ayaklandı bence artık saldırmanın sırası geldi kısa ve kesin çözüm ateşkes yaptı yahudiler neden çünkü BM okulunu bombaladılar peki neden barış antlaşması yok ortalıkta hem hakkettiklerinide alırlar o masum çocukların kanları yerde kalmamalı.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:47 pm

ayrıca birşey daha eklemek isityorum insan hakkları buna nasıl izin veriyor masum çocukların öldürülmesine ve yha okulların,camilerin sivil toplumun olduğu yerleri bombalamasına!!!
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 5:53 pm

fearless93 demiş ki:
ayrıca birşey daha eklemek isityorum insan hakkları buna nasıl izin veriyor masum çocukların öldürülmesine ve yha okulların,camilerin sivil toplumun olduğu yerleri bombalamasına!!!
Yanlış hatırlamıyorsam Irak'tada 1 milyon insan öldürüldü ve bu neredeyse koca bir Antep'in nüfusu...
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 5:55 pm

fearless93 demiş ki:
zaten BM okulun bombalamasıyla birleşmiş milletlerde ayaklandı bence artık saldırmanın sırası geldi kısa ve kesin çözüm ateşkes yaptı yahudiler neden çünkü BM okulunu bombaladılar peki neden barış antlaşması yok ortalıkta hem hakkettiklerinide alırlar o masum çocukların kanları yerde kalmamalı.
Zaten İsrail Filistin'den yakın zamanda çıksa bile ki gene çıkacaktır er ya da geç tekrar girmeyeceğini mi sanıyorsun?
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 8:04 pm

tamam işte benim anlatmak istediğimde o ateşkes bir çözüm olamaz bu olayda aynen mustafa amerika ve ırak olayına dönecek yukarıdada bahsettiğin gibi kardeşim!!
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 7:12 pm

garip gelicek ama ilhan hocanın organizasyonunu boykot edelim neden:
para konsolosluğa yani devlete gidecek
filistinde hükümet kim hamas
hamas kim terör örgütü
benim hamasa verecek tek kuruşum yok ama filistin halkı başka
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:48 pm

HAMAS TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL DİRENİŞCİLERDEN KURULMUŞ HALK ORDUSUDUR!!!!!!EĞER HAMAS TERÖRİST DİYOSAN KUVAYİ MİLLİYE DE Mİ TERÖRİST BİR ÖRGÜTTÜ???????DİYELİMKİ HAMAS TERÖRİST İSRAİL TERÖRÜN ALLAHINI YAPARKEN O SAÇMA SAPAN YORUMU NASIL YAPIYOSUN BURDA BOYKOT MUŞ SEN ÖNCE YURDUNDAKİ İSRAİL MALLARINI BOYKOT ET HANGİ İSRAİL ÜRÜNÜNÜ HAYATINDAN ÇIKARTABİLİRSİN Kİ ?? LÜTFEN DÜŞÜNEREK KONUŞ KAN BEYNİME SIÇRADI RESMEN YAA FİLİSTİN E YARDIM YAPMIYALIM O ZAMAN SADECE YARALILARIN İYİLEŞMESİ İÇİN HALKA PARA VERELİM ONLAR HALKI VURDUKÇA BİZ HALKA PARA VERELİM NEREYE KADAR BU İŞE KÖKTEN Bİ ÇÖZÜM GEREKİYOR.. ANLAYAN ANLADI!
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 3:49 pm

baba bence bu iş parayla çözülecek bir iş değil tamam kullanmayalım nike vakka yemeyelim burger mcdonald sen yemesen yunan yiyor almanı yiyor amerikanı yiyor ispanyolu yiyor giyiyor adamlar hertürlü para kazanıyor ve vuryorda vuruyor sen yardım için para yollaaycaksın adamlar tekrar vuracak sen yollayacaksın onlar vuracak sende para bitecek yardım edemeyeceksin adamlar gene vuracak eee adamlar gene kazanıyor parayı gene vuruyor filistini bence nato savaş açmalı israile karşı.çünkü bana göre bu iş parayla çözülecek bir iş değil
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 8:20 pm

keşke nato da senin gibi bakabilse konuya..
bakamıyolarmı, bakamıyolarmı acaba (yani "kann nicht" mi "darf nicht" mi) bi tek böle anlatabiliom yazıyla Very Happy
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 8:32 pm

biz yiyince 10 kazanıyolarsa biz yemiyelim 9 kazansınlar bu iş böyledir . ne kadar boykot edebilirsen et mutlaka etkisi olur.bunun örnekleride danimarka ürünlerinn boykotundan sonra 4 büyük danimarka firmasının (süt ve süt ürünleri)iflasıdır.Sen yemiyosan Arap yemiyosa Boşnak yemiyosa Hindilerin yarısı yemezse Endonezya coca cola içmezse iran yahudi malı kullanmazsa emin ol yer yerinden oynar dünya üzerindeki müslümanların sayısı buna yeter!
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 9:10 pm

[quote="furkanaksoy"]HAMAS TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL DİRENİŞCİLERDEN KURULMUŞ HALK ORDUSUDUR!!!!!!EĞER HAMAS TERÖRİST DİYOSAN KUVAYİ MİLLİYE DE Mİ TERÖRİST BİR ÖRGÜTTÜ???????DİYELİMKİ HAMAS TERÖRİST İSRAİL TERÖRÜN ALLAHINI YAPARKEN O SAÇMA SAPAN YORUMU NASIL YAPIYOSUN BURDA BOYKOT MUŞ SEN ÖNCE YURDUNDAKİ İSRAİL MALLARINI BOYKOT ET HANGİ İSRAİL ÜRÜNÜNÜ HAYATINDAN ÇIKARTABİLİRSİN Kİ ?? LÜTFEN DÜŞÜNEREK KONUŞ KAN BEYNİME SIÇRADI RESMEN YAA FİLİSTİN E YARDIM YAPMIYALIM O ZAMAN SADECE YARALILARIN İYİLEŞMESİ İÇİN HALKA PARA VERELİM ONLAR HALKI VURDUKÇA BİZ HALKA PARA VERELİM NEREYE KADAR BU İŞE KÖKTEN Bİ ÇÖZÜM GEREKİYOR.. ANLAYAN ANLADI![/quote

o zaman pkk da aynı şey bırak direniş örgütüymüş adamlar türkiyenin terör örgütü listesinde zaten güneydoğuda verdiğimiz şehitler pkknın özgürlük mücadelesinde! bize verdirdiği zaiyatlar dimi.
hamas hergün israil tarafına roket atsın ordada çocuklar ölsün,tamam israilin yaptığı son derece AYIP ama hamasta sütten çıkmış ak kaşık deil amaç sadece haması bitirmek olsaydı operasyona eyvallah ama masum insan ölünce bende karşıyım orda çocuk katilliği yapılmasına senin kadar bende karşıyım ama hamasada karşıyım

En son Toni Mostursson tarafından Paz Ocak 11, 2009 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 9:18 pm

kuvayı-milliye özellikle hamas gibi belli bir kısma karşı mücadele yürütmüyodu hamasa üye olan birine ettrilen yemin dünyada yahudi kalmayana kadardır bu nedir müthiş bir halk direnişi biz en azından ittifakçılar ülkeyi terkedene kadar dedik adamlar ölünüde dirinide diyo...o zaman IRAda direniş pkk,pejak,eta,el-kaide sana dokunmayınca hepsi kahraman değil mi?heralde yahudi olsam okulda öldürürdün beni.bunun kızılayı var kızılhaçı var BM si var onlar elbet birşey yapacaktır ama oralarda hava ve suyla dönmüyo parayı onlara versek olmuyo dimi
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 8:49 pm

hamas la pkk yı karşılaştırmak gibi bir yanlışa sakın düşme hamas filistinin var olan topraklarını korumak için bir kendi çapında savaş veriyor pkk ise t.c nin topraklarından hak iddia ediyor.hamasın o roket dediklerin metal çöp kutularından bozma el yapımı demir parçaları.kafaya gelmediği takdir de insanı öldürmesi mümkün olmayan cisimler.pkk ise hergün askerimize amerikan yapımı silahlarla kurşun yagdırıyor.
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 9:06 pm

yahudi olsam öldürürdün ne demek ya katilmiyim ben bütün kemiklerini kırardım sadece ciddi söylüyorum disiplin cezasınıda madalya diye gururla taşırdım ben böle faşist bi insanım..
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 10:11 pm

yha abi adamlar şuanda bir savaşta sayılmazlar bile yahudiler sıf bu olayda kullandıkları silahlar için 250milyon dolar harcayan bir ülke ise senin yemen yememen bence bu olaya katkı sağlayacağını sanmıyorum en azından bu olaya diorum ''bu olay üstünde duruyorum bak''o yüzden 10 değilde 9 kazanmaları tabirin bence burda pek bi iş göremz.Ki bu insanlar bide mısıra söz geçiren adamlarsa eğer bu kadar zekilerse gerisinide sen düşün yahudilerin markalarıda ayriyetten malboradan ne kadar daha çok gittiğini sende biliyorsun.O yüzden bu iş anlaşmalarla yada yeme içme giymeyle olmaz.bende o yüzden savaş önerisini hala savunuyorum
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 10:15 pm

baba bence batu bi konuda haklı sonuçta bu savaşı başlatanda filistindir.onlarıda okdar masum görmemek lazım.kendileri kaşındılar ancak batununda dediği gibi haddinden fazla bir karşılık verildi bende buna karşı olduğumu sölemeliyim
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 4:55 pm

savaşı filistinmi başlattı nasıl???????
Shader

Shader

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 9:26 pm

-NATO bir terör örgütüdür, kuruluş amacı Varşova Paktı üyesi olan, Batı emperyalizmine engel olan sosyalist ülkelere karşı askeri birlik olmaktı. Günümüzde bir amacı yoktur ve bana kalırsa artık dağıtılması gerekmektedir.
-İsrail emperyalist bir devlettir, Filistin ezilen bir ülkedir. NATO gibi bir örgüt tabiiki de İsrail'in yanında olacaktır.
-Dünya artık 20. yy'daki gibi eşit güçlere sahip kutuplara sahip değildir, aşırı güçlü olan bir taraf vardır ve diğer taraflar o güçlü olan taraf ile savaşamayacak kadar güçsüz olduklarından savaşlar savaş değil, katliamdır.
-Savaşı Filistin başlattı diyorsunuz, bu yüzden İsrail'in yanında olamayız. Şu an ayrılmak için tam zamanıdır. Ne katil İsrail devletinin ne de dinci-faşist Hamas terör örgütünün yanında olmamalıyız.
-Filistin'i savunan tek örgüt Hamas değildir, FHKC, FKÖ gibi örgütler de vardır.
-İsrail mallarını boykot etmenin savaşı engellemeye faydası vardır, ancak tek başına yetmez. Zamanında İsrail'i destekleyen devletler suçlu değil midir sizce? Ne oldu da AKP İsrail ile silah ticareti yaptıktan, Filistin'i bombalayan İsrail pilotlarını Konya'da eğittikten sonra birden İsrail karşıtı oldu? İsrail'in ne mal olduğunu bilecek kadar akılları yok muydu?
-İsrail'e en güzel cevabı ilk olarak Venezuela hükümeti verdi: Önce İsrail elçisini sınır dışı ettiler ve ardından İsrail ile bütün diplomatik ilişkilerini kestiler. Bunu yapan ikinci ülke de Bolivya oldu... Bu iki ülkeyi yöneten kişilerin nasıl insanlar olduğunu biliyorsunuzdur, İsrail gibilerine asıl cevabın kimler tarafından ve nasıl verileceğini anlamışsınızdır umarım.
-Siyonizm faşizmdir.
-Her devlet katildir.
-Kapitalizm öldürür.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Sessiz kalma İsrail öldürüyor   Sessiz kalma İsrail öldürüyor Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 9:39 pm

benim sölediklerimle örtüşen fikirlerine katılıyorum ve geri kalanlarınada saygı duyorum

Sessiz kalma İsrail öldürüyor
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» BENİM İSRAİL MALI ALMAMAMLA NE OLUR DİYENLER İÇİN LÜTFEN OKUYUNUZ...