BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]

+11
harika
Cem Bozkurt
merve
zeynep
Özgen-K
dilayilmaz
fearless93
Wrath
fearless99
hasret
TolunayTosun
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
TolunayTosun
Admin

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Empty
MesajKonu: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:20 pm

evet arkadaşlar, günlerdir süren mod kim olucak tartışmasına bi son getirip düzgün bi seçimle sitemize bi mod arayışı içindeyiz. mod olmayı hak eden 3 üyemiz: atakan(fearless93), mustafa(wrath) ve özgen(özgen-k). Seçim için adil bi yol düşündük ve bizce en güzel yolu size sunuyoruz.

3ünüz arasında okulun şubat tatilinden sonraki ilk Cuma saat 23:59 a kadar, forumumuza en çok yeni üye kazandıran, yeni moderatörümüz olucak pirat

Sayımı şu şekilde yapıcaz: kazandırdığınız üyeler bu konuya "forumu .... tavsiye etti" şeklinde cevap vericek, sayım yapıldıkdan sonra yine bu konuda moderatör açıklanıcak..

Not : lütfen sahte üyelik açma yada bi kişiye birden çok üyelik açtırma gibi "çakallıklar" yapmayalım, adam akıllı üye kazandıralım king

hepinize başarılar atakan(fearless93), mustafa(wrath) ve özgen(özgen-k)...
(çalışmalara şimdiden başlayın bence.. study )
hasret

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:41 pm

bana bu forumu atakan tavsiye etti

En son hasret tarafından Çarş. Ocak 28, 2009 1:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fearless99

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:42 pm

bana forumu atakan tavsiye etti
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:44 pm

Oha Atakan beklede okullar açılsın.
hasret

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:47 pm

bana bu forumu atakan tavsiye etti
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:48 pm

hiiiç bekliyememm baba etti 2
dilayilmaz

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:48 pm

tabide atakn yni Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:51 pm

etti 3
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:57 pm

Fearless99???WTF,bu atakanın nickine biraz benziyo sanki. Very Happy Yoksa çakma üye mi?Neyse,benim mod olmak gibi bir niyetim yok,ama unutmayın parlak fikirler hep benden çıkıyo.Orda Rütbe gibi "mod","admin" yazan yerde benimkinde "Fikir babası" yazmasını istiyorum sadece. Very Happy Bu arada benim facebooktaki grubu unutmayalım.Orda potansiyel bi üye kapasitesi görüyorum.1 toplu(etkili olacak,edebi değeri yüksek olacak Very Happy) mesajla halledilir.+50 Razz üye olur valla.

https://www.facebook.com/group.php?gid=37526244665 58 üye Razz Very Happy
zeynep

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:01 pm

tbikide atakan tvsiye etti.... Very Happy
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:07 pm

vay.. atakan çok iyi gidio bakıorm, fearless99 atacan galiba özgen, atakanın kardeşi.. bu arada bi kere yazmak yeterli..

özgen facedeki grubu sen kurduysan ordan gelenler de beni özgen tevsiye etti yazarlarsa anca kabul ederiz. sayım burdan yapılıo..

bu arada tüm yeni üyelerimize hoşgeldiniz..
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:10 pm

Zaten öylesine dedim.Gerçekten Mod olmak istemiyorum,ama orda "fikir babası" yazmasını isterim. Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:12 pm

bikerem çakma bi üyelik açsam böle bişiş açmazdın hemen anlaşılırdı o benim kardeşim olur haberdar edim Very Happy ama eeet seni fikir babası yapmak gerekk
merve

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:13 pm

bunu bana atkan tvsiye etti...
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:18 pm

Fakat şöyle bir sorun var.Foruma yeni üye olan herkes Atakan beni tanıştırdı diyor ve çıkıyor.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:19 pm

BANA BU SİTEYİ ATAKAN TAVSİYE ETTİ. O OLMASAYDI KESİNLİKLE BU SİTEDEN HABERİM OLMAZDI VE ÜYE OLAMAYABİLİRDİM! TEŞEKKÜRLER ATAKAN....
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:22 pm

SADECE YENİ ÜYELER
harika

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:22 pm

atakannn seni tek geçiyorum bu sanal alemınde bıle (beni forma ATAKANIM tavsiye etti) bende çakma diyil orjinal ablasıyım I love you
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

bi kerem soruyorum tmm olurum diyenlere bi forumuda gez diorum beğenirlerse atıyolar oke mustafa
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:25 pm

ayrıca üye olup çıksalar bile o üyelerde başkalarına tavsiye etse öle gide gide üye sayımız fazlalaşırr bu topicin amacıda zaten üye ednmek sürekli die bişi yazmıyo amaç üye çoğunluğu sende başla mustafacım yani eğer mod olmak istiyosann
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:26 pm

ÖZGEN MUSTAFA, BİRAZ ÇALIŞMAŞSANIZ BU KONUNUN ADINI "ATAKANIN TANIDIKLARI" OLARAK DEİŞTİRİCEM Very Happy

BU ARADA HOŞGELDİN HARİKA ABLA..
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:29 pm

Bidakka ya Atakan.Sen ablanı,kardeşini davet ediyosun. Very Happy Ama bu forum Bahçeşehir koleji Lisesi için değil midir? Göz ardı edilen bir nokta. Ama tabi buna admin karar versin. Bu arada Tolunay,ben zaten mod olmak istemiyorum.Beni çıkar,zaten bu kadar gerideyken mustafa nasıl kazansın.Ama tabii bekleyelim Sömestr sonuna kadar. Bide şu "fikir babası" olayı hakkında bişey demedin. sunny
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:39 pm

birincisi sitenin adı bahçeşehir koleji atacanda ilk öğretimde ayrıca ben bunu tolunayla konuştum dedim bu forumu okulla kısıtlamamalıyız halka açık olmalı die düşündüm ve eeth adminler eeth eğer öle bi şansımız varsa özgeni fikir babası yapalım bide bu yarışmayı kazanan süper mod oluyo dimi
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:41 pm

Ben sadece sorayım demiştim.Çünkü onlar olsada,olmasada sen kazanacaksın,kıl olmayı seviyorum... afro
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:42 pm

bu saç sana yakışıyo

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni mesajın gönderilmemesinden sıkıldınız mı?
» Yeni Müdüremizi Tebrik Ederiz..
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR