BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü

+2
Jzıff.
Wrath
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

Geyik Bölümü - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:35 pm

Özgen-K demiş ki:
1. Fragman için Mustafa'nın dediklerine tamamen katılıyorum. 2. fragmanda rap müzik kullanılması garibime gitti.Godfather ve rap. Shocked Açıkçası 2. fragmanı tamamen boş buldum.Kötü bir dayak sanesi,karakterler aslında bi rol bile canlandırmamıştı.Güzel bişey çıkaracağınıza inanıyorum.Bu arada Mustafa'yı da kadroya alın,adam çok güzel manyak takliti yapıyo.Sonny'nin sinirli anlarını çok güzel oynardı.Sonny Mustafa olsun bence. Very Happy

2.fragman bu açılardan gerçekten dediğiniz gibi ancak o sahne tamamen gülmeye hizmet edio.Tamamen aksiyon komedi olayını vermeye çalışdık orda.Yani orda dövülen adam birden deişio felan onlar hep komediye hizmet.Ama tabi kesinlikle filmde o fragmandaki sahneyi daha profesyonel yapılmış bulacaksınız....Very Happy filmde o sahne çokda daha beğenileccek....

Geyik Bölümü
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4