BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geyik Bölümü

+2
Jzıff.
Wrath
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

Geyik Bölümü - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:53 pm

valla şahsen onlar kadar kaçacağımı sanmam peki öle bir orduyla karşılaçınca ilk yapacağın şey ne olur du
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:58 pm

Vallah arabaya binip hepsini ezerdim.İşe yaramazsada basar gaza kaçardım.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 4:17 pm

bende aynen öyle yapardım Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 6:44 pm

Bende tartışma konumuzu geçen Yemekteyiz isimli programdaki bir diyalogdan yola çıkarak açıyorum.Kadının tekinin dediğine göre kıyma ile köfte farklı şeylermiş gerçekten bu yüce bilgili kadın bizim cahilliğimize ışık tuttu ve soruyorum size kıymayı köfteden ayıran şeyler nelerdir?Bir insan nasıl kıyma yemeyipte köfte yer.Ya da bu kadının kafasında bazı psikolojik sorunlar olduğundan dolayı insanların yediği kıymayı çiğ olarak mı görüyor?Tartışmaya oldukça açık bir konu sunuyorum.
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:30 am

abi yuh artık ya ama genede yürüyüşlerine hasta olduğum zombiler forever
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:58 am

eee yusuf geyik bölümünde zombileri atlarsan olmaz yanii ayrıca godzillaya nedemeli birazda onun hakkında konuşalımm Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 7:03 pm

fearless93 demiş ki:
eee yusuf geyik bölümünde zombileri atlarsan olmaz yanii ayrıca godzillaya nedemeli birazda onun hakkında konuşalımm Very Happy
GAY!GAY!GAY! affraid affraid affraid
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 8:48 pm

GAYGAYGAY derkennnnn Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 6:00 pm

fearless93 demiş ki:
GAYGAYGAY derkennnnn Very Happy
Godzilla'nın bir resmini incele bakalım bütün erkeklerin ortak özelliği olan bir şey onda yok.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 4:25 pm

TARTIŞMAYA SON NOKTA!!!
Godzilla erkek değil zaten,dişi de değil.Onun özel bir cinsiyeti var,kendi kendini döllüyo o.Filminde bahsediyodu bundan.Very Happy

!MORACCO! 4 EVA!!! Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 5:06 pm

Özgen-K demiş ki:
TARTIŞMAYA SON NOKTA!!!
Godzilla erkek değil zaten,dişi de değil.Onun özel bir cinsiyeti var,kendi kendini döllüyo o.Filminde bahsediyodu bundan.Very Happy
Kendi kendini s..yor desene.NoNoNo

Şimdi Tolunay adlı arkadaşım hakaret içeriyor diye yazdığımı sansürleyecektir ama bu diyeceğim hakaret değildir çünkü hareket şahsa yapılmış küçük düşürücü sözlerdir(neyse Tolunay zaten editleyeceğine göre çok konuşup boş konuşmuş olmak istemiyorum)
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 6:37 pm

Wrath demiş ki:
Özgen-K demiş ki:
TARTIŞMAYA SON NOKTA!!!
Kendi kendini s..yor desene.NoNoNo

Şimdi Tolunay adlı arkadaşım hakaret içeriyor diye yazdığımı sansürleyecektir ama bu diyeceğim hakaret değildir çünkü hareket şahsa yapılmış küçük düşürücü sözlerdir(neyse Tolunay zaten editleyeceğine göre çok konuşup boş konuşmuş olmak istemiyorum)

Tolunay adlı arkadaşın hakaret içeren sözcükleri ve argo sözleri editliyor.. çünkü o biliyor ki okulumuzu temsil eden bu siteye öğretmenlerimiz de göz atıyor. aslında o, siteyle birlikte sizin de kötü duruma düşmenizi engellemeye çalışıyor Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 6:42 pm

Alıntı :
Tolunay adlı arkadaşın
Neden özellikle vurguladınki bu kısmı şimdi?

Alıntı :
hakaret içeren sözcükleri ve argo sözleri editliyor..
Farkettim zaten sadece .. koyman bile yeter.

Alıntı :
çünkü o biliyor ki okulumuzu temsil eden bu siteye öğretmenlerimiz de göz atıyor. aslında o, siteyle birlikte sizin de kötü duruma düşmenizi engellemeye çalışıyor Very Happy
Ciddi misin?
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 6:47 pm

Wrath demiş ki:
Alıntı :
Tolunay adlı arkadaşın
Neden özellikle vurguladınki bu kısmı şimdi?

Alıntı :
hakaret içeren sözcükleri ve argo sözleri editliyor..
Farkettim zaten sadece .. koyman bile yeter.

Alıntı :
çünkü o biliyor ki okulumuzu temsil eden bu siteye öğretmenlerimiz de göz atıyor. aslında o, siteyle birlikte sizin de kötü duruma düşmenizi engellemeye çalışıyor Very Happy
Ciddi misin?

-sen "tolunay adlı arkadaşım" diince bende öle diim dedim Very Happy

-sevindim farkettiine dikkat edelim onlara Wink

-çok ciddiyim
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 8:13 pm

Site öldü resmen...Yaw canlandırın bu siteyi. Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 8:50 pm

Özgen-K demiş ki:
Çok basit forumda herkes birilerinden bir şey yapmasını bekliyor.Bir forumu canlandırmanın yolu topic sayısını arttırmaktır ama bunu benim dışımdada kimse yapmak istemiyor ya da üşeniyor.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 7:25 pm

Wrath demiş ki:
Özgen-K demiş ki:
Çok basit forumda herkes birilerinden bir şey yapmasını bekliyor.Bir forumu canlandırmanın yolu topic sayısını arttırmaktır ama bunu benim dışımdada kimse yapmak istemiyor ya da üşeniyor.

Eğer aktif üye sayısı az ise,o zaman topicler anlamsız olmaz mı???Senin yaptığın boş bişey bence.Her açtıın topiğe 3 mesaj falan geliyo.Canlandırmanın tek yolu reklam ve tanıtım.Benim Facebook'ta yaptıım o grup da pek bir işe yaramışa benzemiyor.Gruba katılan buraya gelmiyo yaw... Suspect
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 3:04 am

Yahu bu nasıl geyik topiğidir yabancı forumlarda sayfa sayısı 200 küsürü buluyor biz daha 5. sayfadayız.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 12:24 pm

Geyik için daha daha çok eleman lazım.Bide ben böyle bir başlığın varlığını bile unutmuştum. Smile
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 12:34 pm

yha harbiden beyler bu geyik muhabbeti bukadar ölü olmaması lazım yha biri bi konu sölesinde onunla konuşalım (tartışma konusu demiyorum ama) afro
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 4:58 pm

Bence Yusuf gibi sürekli laf sokan ama ezilen birine ihtiyacımız var Yusuf varken 15 dk'da 3 4 sayfaya ulaştık.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 5:54 pm

Bence Godfather(Kolej) filmini konuşalım merak ettiklerimizi soralım? Mesela ne zaman bitecek yada kimler oynuyor gibi.Filmi enine boyuna tartışalım.Buda bir öneridir yani...Very Happy Very Happy

Geyik Bölümü - Sayfa 3 Thegodfather2vd4.th

MERAKLA BEKLENEN FİLMİN TANITIM FRAGMANLARI

GODFATHER(Kolej) FRAGMAN

GODFATHER(Kolej) FRAGMAN 2
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 8:36 pm

İlk fragman fena değildi DC'un sesi oturmuştu fakat 2. kişinin sesi sanırım kameradan dolayı 9 yaşında bir çocuk gibi çıkıyordu fakat genede o Godfather'ın ağır ve sert atmosferini koruyordu.İlk fragman iyiydi fakat ikinci fragmanda Don Carleone sanki Maraz Ali'ye dönüştü.Hadi biraz daha ukalalaşayım kamera açısı çok yakın olduğundan yumrukların sahteliği rahatça belli oluyordu fakat kafa süperdi.Filmi izlemeden bir şey diyemem fakat sonuçta bir emek var ve bu dökülen emeğede saygım sonsuz fakat 2. fragman Godfather'ın konseptine uymamış.Neyse umarım güzel şeyler çıkar ve hep beraber izleyip eğleniriz.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 8:49 pm

Wrath demiş ki:
İlk fragman fena değildi DC'un sesi oturmuştu fakat 2. kişinin sesi sanırım kameradan dolayı 9 yaşında bir çocuk gibi çıkıyordu fakat genede o Godfather'ın ağır ve sert atmosferini koruyordu.İlk fragman iyiydi fakat ikinci fragmanda Don Carleone sanki Maraz Ali'ye dönüştü.Hadi biraz daha ukalalaşayım kamera açısı çok yakın olduğundan yumrukların sahteliği rahatça belli oluyordu fakat kafa süperdi.Filmi izlemeden bir şey diyemem fakat sonuçta bir emek var ve bu dökülen emeğede saygım sonsuz fakat 2. fragman Godfather'ın konseptine uymamış.Neyse umarım güzel şeyler çıkar ve hep beraber izleyip eğleniriz.

Eleştirelir için sağol! Siz çekinmeden bunları söyleyinki bizde hatalarımızı görüp gerekli düzeltmeleri yapalım.Dediklerin doğrultusunda gerekli düzeltmeleri filmde yapıcaz ve sizde fragmanlardaki hataları görmiyceksiniz.Zaten fragmanların amacı tanıtımla beraber bu hataları görebilmek.Maraz ali benzetmesine gelirsek filmden zaten godfatherdan kopuk bazı sahneler göreceksinizZaten film sadece godfatherın ana seneryosuna sadık olacak.Gerisi biraz filme yönelik eleştirisel(özellikle türkiyedeki uyuşturucu tarlası felan) ve komedi öğleri içeren bir gösterim olacak.Yani hem komik hem ciddi hemde godfatherın ruhunu hissettiren ve aynı zamanda kolej esintileri içeren bir filme imza atıcaz.Ama şunu açıkca söyleyebilirimki bu film kolej öğrencileri tarafından çekilmiş en iyi yapımlardan biri olacak.Bu açıdan zaten çok iyi oyuncularla karşılaşıcaksınız filmde.Tabiki filmde ikinci fragman gibi değişik sahneler olacak zaten bunlar komiklik ve aksiyon için yapılmış sahneler.eleştirelirinizi ve isteklerinizi bekliyoruz!!!
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Geyik Bölümü   Geyik Bölümü - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:19 pm

1. Fragman için Mustafa'nın dediklerine tamamen katılıyorum. 2. fragmanda rap müzik kullanılması garibime gitti.Godfather ve rap. Shocked Açıkçası 2. fragmanı tamamen boş buldum.Kötü bir dayak sanesi,karakterler aslında bi rol bile canlandırmamıştı.Güzel bişey çıkaracağınıza inanıyorum.Bu arada Mustafa'yı da kadroya alın,adam çok güzel manyak takliti yapıyo.Sonny'nin sinirli anlarını çok güzel oynardı.Sonny Mustafa olsun bence. Very Happy

Geyik Bölümü
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki