BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kim ne dinliyor ?

+2
Özgen-K
Jzıff.
6 posters
YazarMesaj
Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 10:07 pm

Koleji bu aralar takip edemedim, azcık öğreneyim kim ne dinliyor ?

Muse - Supermassive Black Hole

Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 10:25 pm

Kramp - Tek Başınasın

Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 10:25 pm

Ben bissürü şey dinliyorum. Very Happy Oyun,anime film fasafiso şeylerinin OTS'leri (Ofişıl Saund tırek Razz) başta geliyo,ama Grup olarak ise LP'ın Hybrid Theory albümünü yeniden ilgimi çekti.Bu arada Muse'dan Sunburn,New Born,Starlight,Citizen Erased ve Hysteria şarkılarını sürekli sürekli dinliyorum Jozıf azizim. Very Happy Böyle arada canım tekno bişeyler çekiyo robodans yapmak için Razz Very Happy o zaman ise Daft Punk açıyorum..O anki halime göre değişiyo ne dinlediğim.Sagopa Kajmer,Korn,Metallica gibi birbirinden alakasız şeyler dinliyorum.Bazen opera bile dinlediğim,hatta söylediğim oluyo özellikle Fenere karşı bazı marşların başında Opera oluyo ya hane. Very Happy
Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:22 pm

Özgen-K demiş ki:
Ben bissürü şey dinliyorum. Very Happy Oyun,anime film fasafiso şeylerinin OTS'leri (Ofişıl Saund tırek Razz) başta geliyo,ama Grup olarak ise LP'ın Hybrid Theory albümünü yeniden ilgimi çekti.Bu arada Muse'dan Sunburn,New Born,Starlight,Citizen Erased ve Hysteria şarkılarını sürekli sürekli dinliyorum Jozıf azizim. Very Happy Böyle arada canım tekno bişeyler çekiyo robodans yapmak için Razz Very Happy o zaman ise Daft Punk açıyorum..O anki halime göre değişiyo ne dinlediğim.Sagopa Kajmer,Korn,Metallica gibi birbirinden alakasız şeyler dinliyorum.Bazen opera bile dinlediğim,hatta söylediğim oluyo özellikle Fenere karşı bazı marşların başında Opera oluyo ya hane. Very Happy

Bu tür şeyleri git başka bi yerde konuş burada sadece foruma girdiğinde dinlediklerini yaz . Flood da serbest .
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:35 pm

Çok anlamsız dediğin.Ne dinlediğimi yazdım işte. Very Happy Başlık da bu,sen ne bekliyodun ki?Onları forumda iken de dinlemiyo muyum? Sen nerden bilebilirsin ki? rabbit
Misafir
Misafir

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:59 pm

barbaros hayrettin rendeer

Kim ne dinliyor ? Barbaros1b4ss
Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 1:17 pm

Özgen-K demiş ki:
Çok anlamsız dediğin.Ne dinlediğimi yazdım işte. Very Happy Başlık da bu,sen ne bekliyodun ki?Onları forumda iken de dinlemiyo muyum? Sen nerden bilebilirsin ki? rabbit

Ben herşeyi görürüm..

minaorses demiş ki:

küçükken bunları dinliyodum dicem de azcık da olsa yetiştik dimi ? yok yok mustafa sandaldan "onun arabası var"ı dinliyodum ben ya bunu değil Smile
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 1:52 pm

@yusuf:Çok anlamsız,söylediklerim Başlığın konseptine gayet uygundu. Very Happy Bu arada ben küçükken Tarkan dinliyodum. xD
Wrath

Wrath

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 3:37 pm

minaorses demiş ki:

Bu adamı ben senelerdir tanıyorum fakat nedense son günlerde herkes bu adamı ve şarkılarını öğrendi.
TolunayTosun
Admin

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 6:44 pm

Wrath demiş ki:
minaorses demiş ki:

Bu adamı ben senelerdir tanıyorum fakat nedense son günlerde herkes bu adamı ve şarkılarını öğrendi.

ben bu adamla okan bayülgenin programında tanıştım daha yeni.. biraz cahil hissettim kendimi şimdi.. Embarassed

dinlediklerime gelirsek türkü ve rap ağırlıklı olmakla beraber (biraz uzak tarzlar olsada), dırımdırımtheband sayesinde başladığım rock da dinliorm (rock diince tenacious d nin bende ayrı bi yeri var afro )
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:04 pm

adamımsın tolunay be valla bak.Bu arada dinlediğim müziklere gelirsek hertür müziği dinliyorum ancak top 5 böle 1-Discomüzikleri 2-dance music(rise up gibi) 3-rap,hiphop 4-techno 5-rock tabi son 3 sıksık değişime uğruyo
Toni Mostursson

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:15 pm

1-celtic rock 2-punk rock bana göre rap ve tekno müzik değildir neden mi?bana bir tekno müzik şarkısını veya rap'i notaya dökemezsin.ama bu tüm rapler için geçerli değil
http://www.antu.com
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:24 pm

tmm toni burda ne müziktir ne müzik değildiri tartışmıyoruz ne dinlediğimizi tartışıyoruz
Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 2:34 pm

Ben sevmekkk sevmek isterdimm nerden bilirdim .. sevenler ağlarmış

Berkay forumda WYSIWYG'i etkinleştirsene o zaman daha güzel olucak.
Jzıff.

Jzıff.

Kim ne dinliyor ? Empty
MesajKonu: Geri: Kim ne dinliyor ?   Kim ne dinliyor ? Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 2:48 pm

Tam bizlere uygun bir şarkı

Eğer videoları izleyemiyorsanız buradaki programı kurun..

Kim ne dinliyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolej Ne Dinliyor ?..