BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolej Ne Dinliyor ?..

5 posters

Hangi Tür Müzik Dinliyorsunuz ??
Rock
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap33%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 33% [ 3 ]
R&B
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap0%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pop
 0% [ 0 ]
Arabesk
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap11%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Klasik
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap11%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Blues
 0% [ 0 ]
Metal
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap22%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Rap
Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_lcap22%Kolej Ne Dinliyor ?.. Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
Berkay
Admin
Berkay

Kolej Ne Dinliyor ?.. Empty
MesajKonu: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 12:33 pm

Sizce Kolejde En Çok Hangi Müzik Türü Seviliyor..
Anketimize Katılın.. Görelim Sonucu Very Happy
http://bahcesehirkoleji.forummum.com
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 8:06 pm

ben buna ayrımcılık derim ama neden techno yok neden drumn&bass yada house müzik felan yok en azında disco müzikleri olsun barii
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:04 pm

fearless93 demiş ki:
ben buna ayrımcılık derim ama neden techno yok neden drumn&bass yada house müzik felan yok en azında disco müzikleri olsun barii

Veya neden country müzik yok. Very Happy Şaka bir yana,çok hoş bir fikir olmuş bu anket.
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:57 pm

fearless93 demiş ki:
Yanlış anlama ama bunu dinleyenler çok çeşit insanlar oldukları için.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 1:45 pm

sen okuldaki çoğu kişinin bu müzikleri dinlediğini nerden biliyorsun okulun tamamının ne dinlediğinimi sorudun yani mustafa belki benim gibi müzik dinleyenlerde var yada country de olabliiri ayrıca oy verenlere bakıldığında toplam 6 kişimi ne vermiş bunun okulla ne alakası var Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 2:07 pm

fearless93 demiş ki:
sen okuldaki çoğu kişinin bu müzikleri dinlediğini nerden biliyorsun okulun tamamının ne dinlediğinimi sorudun yani mustafa belki benim gibi müzik dinleyenlerde var yada country de olabliiri ayrıca oy verenlere bakıldığında toplam 6 kişimi ne vermiş bunun okulla ne alakası var Very Happy
Tamam dinleyen varda şu dünyada her 20 kişiden belki bir ya da hiç biri tekno dinlerim der.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 6:03 pm

ulan madem öle nasıl oluyoda bunca DJtiesto,mariachi,guetta gibi adamlar dünyada bukadar ün salmışlar ve milyonlarca hayranları var bi türlü aklım ermiyo ozaman benimde mustafa Very Happy buna nediicen bilmiyorum
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 7:02 pm

fearless93 demiş ki:
ulan madem öle nasıl oluyoda bunca DJtiesto,mariachi,guetta gibi adamlar dünyada bukadar ün salmışlar ve milyonlarca hayranları var bi türlü aklım ermiyo ozaman benimde mustafa Very Happy buna nediicen bilmiyorum
Çok basit hiçbirini tanımıyorum.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 8:55 pm

tmm ozaman 1.sen dünya değilsin 2.senin bu dediğini o 20 kişilik teorine sığındırıyorum eğer ki hala benim sölediğim kişileri dinleyenleri az sanıyosan gir youtube izle canlı performanslarını oke Very Happy
Shader

Shader

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 9:35 pm

anarco-punk/metal Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 11:33 am

Alıntı :
tmm ozaman 1.sen dünya değilsin

Evet ama sende değilsin.

Alıntı :
2.senin bu dediğini o 20 kişilik teorine sığındırıyorum
Teorim tabiki sallamasyon yapılmış bir şey ama tahmini olarak öyledir.

Alıntı :
eğer ki hala benim sölediğim kişileri dinleyenleri az sanıyosan gir youtube izle canlı performanslarını oke Very Happy
Oke'de şöyle bir sorun var ben dünyadan bahsediyorum dünya 6 milyar kişi o konserde maksimum kaç kişi olabilir ve bu dünyanın yüzde kaçı olabilir yani bu ne kadar çok müziğin fanı olduğunu değil fanlarının ne kadar sevdiğini kanıtlar.Demek istediğim şudur pardon ama teknodur filandırın fan kitlesi belki daha iyi bir müzik türü olsada asla metal rock rap zart zurt gibi olamayacağı için üvey evlat muammelesi görmeye mahkumdur.

En son Wrath tarafından Salı Ocak 20, 2009 2:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 1:21 pm

Wrath demiş ki:
Alıntı :

Evet ama sende değilsin.

Alıntı :

Alıntı :
eğer ki hala benim sölediğim kişileri dinleyenleri az sanıyosan gir youtube izle canlı performanslarını oke Very Happy
Oke'de şöyle bir sorun var ben dünyadan bahsediyorum dünya 6 milyon kişi o konserde maksimum kaç kişi olabilir ve bu dünyanın yüzde kaçı olabilir yani bu ne kadar çok müziğin fanı olduğunu değil fanlarının ne kadar sevdiğini kanıtlar.Demek istediğim şudur pardon ama teknodur filandırın fan kitlesi belki daha iyi bir müzik türü olsada asla metal rock rap zart zurt gibi olamayacağı için üvey evlat muammelesi görmeye mahkumdur.

Dünya'da 6 milyon değil,6.5 milyar kişi yaşıyo bu arada...
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 2:29 pm

Özgen-K demiş ki:
Wrath demiş ki:
Alıntı :

Evet ama sende değilsin.

Alıntı :

Alıntı :
Oke'de şöyle bir sorun var ben dünyadan bahsediyorum dünya 6 milyon kişi o konserde maksimum kaç kişi olabilir ve bu dünyanın yüzde kaçı olabilir yani bu ne kadar çok müziğin fanı olduğunu değil fanlarının ne kadar sevdiğini kanıtlar.Demek istediğim şudur pardon ama teknodur filandırın fan kitlesi belki daha iyi bir müzik türü olsada asla metal rock rap zart zurt gibi olamayacağı için üvey evlat muammelesi görmeye mahkumdur.

Dünya'da 6 milyon değil,6.5 milyar kişi yaşıyo bu arada...
Sende kıllık edecen illa ha Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 5:46 pm

1.ben dünya olduğuma dair birşeyden söz etmedim 2.bu teori sadece sana ait bir teoridir ozaman müzik fanlarını tahmini bir öz kararla seçemezsin 3.o konserler sadece bir kerelik değildir ve yapılanlarda dünyanın verdiği en büyük konserler arasındadırlar buda dünyadaki kaç milyar kişinin yada milyon kişinin bu tarzda müzik dinlediklerinin göstergesidir. 4.ayrıca mademki öle arabesk konserlerinin yada rock konserleri bu tarz müziklerin yapıldığı konserlerin yanında hiç kalır bunednelede konserdeki sayıları küçümseyemezsin 5.ayrıca ben buarada sadece technodan bahsetmiyorum bunların içine disco müzikleride giriyor ve bu müziklerde 60lardan beri var yani bir nevi kardeşlerin en büyüklerindendir.metal ve rap sonradan gelmedir pirat
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 5:52 pm

fearless93 demiş ki:
1.ben dünya olduğuma dair birşeyden söz etmedim 2.bu teori sadece sana ait bir teoridir ozaman müzik fanlarını tahmini bir öz kararla seçemezsin 3.o konserler sadece bir kerelik değildir ve yapılanlarda dünyanın verdiği en büyük konserler arasındadırlar buda dünyadaki kaç milyar kişinin yada milyon kişinin bu tarzda müzik dinlediklerinin göstergesidir. 4.ayrıca mademki öle arabesk konserlerinin yada rock konserleri bu tarz müziklerin yapıldığı konserlerin yanında hiç kalır bunednelede konserdeki sayıları küçümseyemezsin 5.ayrıca ben buarada sadece technodan bahsetmiyorum bunların içine disco müzikleride giriyor ve bu müziklerde 60lardan beri var yani bir nevi kardeşlerin en büyüklerindendir.metal ve rap sonradan gelmedir pirat
Pardon abi ama cevaplamaya üşeniyorum çünkü bunun sonu gelmeyecek.Birde farkettin mi forumda sürekli ayrı düşüyoruz.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 6:01 pm

vall baba bence cevapla çünkü forum sen ben ve özgen üzerine kurulu gibi bişi Very Happy ve evet hep ayrı düşünüyoruz ama en azından bu forum için faydalı bişi bizde olmasak nolcak mustafa Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 8:07 pm

Alıntı :
1.ben dünya olduğuma dair birşeyden söz etmedim

Bende öyle bir şey dedin demedim.Demek istediğim ben dünya değilim benim tanımamam önemli değil ama sende dünya değilsin seninde sadece tanıman çok önemli değil.

Alıntı :
2.bu teori sadece sana ait bir teoridir ozaman müzik fanlarını tahmini bir öz kararla seçemezsin
Tahmini bir kararla seçmiyorum bir insan rap dinlesede dinlemesede 50 Cent'in kim olduğunu bilir bu o müziğin popularitesinden gelir bir müziğin populer olması içinde mantıken çok fazla fanı olmalıdır.

Alıntı :
3.o konserler sadece bir kerelik değildir ve yapılanlarda dünyanın verdiği en büyük konserler arasındadırlar buda dünyadaki kaç milyar kişinin yada milyon kişinin bu tarzda müzik dinlediklerinin göstergesidir.
Hmm ilginç metal ve rap konserleri kaç keredir acaba?Ya da onu geçtim sırf bu insanların katıldıkları şov programları vesaireler...

Alıntı :
4.ayrıca mademki öle arabesk konserlerinin yada rock konserleri bu tarz müziklerin yapıldığı konserlerin yanında hiç kalır bunednelede konserdeki sayıları küçümseyemezsin

Anlamadım ne yani tekno disco tarzı müziklerin konserlerinde 10 milyon kişi oluyorda Metallica konserinde 2.000 kişi mi oluyor?
Alıntı :

5.ayrıca ben buarada sadece technodan bahsetmiyorum bunların içine disco müzikleride giriyor
Her neyse ne anlatmak istediğimi anladın.

Alıntı :
ve bu müziklerde 60lardan beri var yani bir nevi kardeşlerin en büyüklerindendir.metal ve rap sonradan gelmedir pirat
Belki evet belki hayır ama konumuz şu an hangisinin populer olduğu kimin tarihinin daha geriye dayandığı değil.

Kısacası anlatmak istediğim şu tekno disco müzikleri ya da her nelerse fanı olabilirsin belki metal'den rock'tan rap'ten daha güzeldir ama abi çıkıpta metalin rapin fan kitlesiyle karşılaştırmaya çalışıyorsun orada hatalısın yoksa ben ne metal ne de rap dinlerim aslına bakarsan pek müzik dinleyen bir insan değilimdir.Fakat objektif olarak bakman lazım buna objektif olarak bakıncada Metallica Dj bilmemkimi eziyor...
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:36 am

1.benim sana sen dünya değilsin dememdeki amaç senin ben dj tiestoyu tanımıyorum demen-
2.senin bu rapi dinlesede dinlemesede 50centi bilir olayın bi hikayeyi aklıma getirdi anlatmak istiyorum italyada bir gün bi adama sormuşlar fenerbahçeyi tanıyormusun die adam da demişkiş hayır tanımıyorum galatasaraydamı oynuyor demiş konuyla ne alakası varsa Very Happy nese abi işte senin bu görüşün kendi teorini öürütüyo aslında sen extacy dinlesende dinlemesende onu bilirsin ve onu yapan djyide bilirsin buda müziğin kalitesidir ayrıca 50centi tanımayan insanda yok deil yani mustafa
-bir dj şov programına katılıpta şarkı sölemesini bekleyemezsin zaten çünkü o bir DJ'dir belkide o yüzden katılmıyordur he nedersin ayrıca emin olki tanınmış DJ'lerin konserleri daha kalabalık oluyo
-5.konumuz popülarite diosun hangisinin geriye dayalı olmadığı sölüyosun aşada evlatlıktan söz ediyosun mustafa sen de yani biraz mantıklı yaz.ben sen öle yazdın die cevap verdim ona.
-valla senin bu dediğinde eşit bir döngüdür mettalica rock grupların en çok tanınanı desek dj tiestoda Djlerin en tanınanı desek valla bana göre Tiesto ezer baba yani ne diimki sana.çünkü ben metallica isimli grubu bu liseye gelince berkay ve anıldan öğrendim yada neiblim s.o.a.d adlı grubu ancak benim tahminimce onlar önceden tiestoyu tanıyolardı demek istediğiimi anlamışsındır umarım mustafa Cool
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 1:07 am

Alıntı :
1.benim sana sen dünya değilsin dememdeki amaç senin ben dj tiestoyu tanımıyorum demen-
Hmm bende bana başka bir sebepten dolayı dedin dememişim
Alıntı :

2.senin bu rapi dinlesede dinlemesede 50centi bilir olayın bi hikayeyi aklıma getirdi anlatmak istiyorum italyada bir gün bi adama sormuşlar fenerbahçeyi tanıyormusun die adam da demişkiş hayır tanımıyorum galatasaraydamı oynuyor demiş konuyla ne alakası varsa Very Happy

???

Alıntı :
nese abi işte senin bu görüşün kendi teorini öürütüyo aslında sen extacy dinlesende dinlemesende onu bilirsin ve onu yapan djyide bilirsin buda müziğin kalitesidir
Bildiğim tek extacy uyuşturucu olanıdır ama sen 50 Cent'i biliyorsun.

Alıntı :
ayrıca
50centi tanımayan insanda yok deil yani mustafa
Benim annem tanımıyor mesela tabiki 6 milyar insanın 6 milyarıda tanımaz ama dj tiesto desem ne kardeşim ne babam ne ananem bilir burdada 50 Cent'in daha popüler olduğunu tekrardan anlıyoruz.

Alıntı :
-bir dj şov programına katılıpta şarkı sölemesini bekleyemezsin zaten çünkü o bir DJ'dir belkide o yüzden katılmıyordur he nedersin
Bu şov programlarına zamanı gelince aşçılar ressamlarda katılıyor ama onlar şarkı söylemiyor.Yani bu tarz programların sunucuları konuklarını populariteye göre seçer halkta sanatını sevdiğimi bu sanatçının özel hayatını bilmek istediğinden izler.

Alıntı :
ayrıca emin olki tanınmış DJ'lerin konserleri daha kalabalık oluyo
Kelle kelle saydın mı?

Alıntı :
-5.konumuz popülarite diosun hangisinin geriye dayalı olmadığı sölüyosun aşada evlatlıktan söz ediyosun mustafa sen de yani biraz mantıklı yaz.
Ne yani ona bakılırsa Türkiye'dede rap'in giriş tarihi toplasan 10 sene etmez ve Türkiye'de türk sanat müziğinin daha büyük bir tarihi var ama gençlerin şu an %90'ı Sezen Aksu yerine Ceza ve Sagopa dinliyor.Tarihle popularitenin ne alakası var tam tersine popularite o zamanki modayla kültürle paralel bir şekilde oluşur.

Alıntı :
-valla senin bu dediğinde eşit bir döngüdür
Peki eşit döngü nedir?

Alıntı :
mettalica rock grupların en çok tanınanı desek dj tiestoda Djlerin en tanınanı desek valla bana göre Tiesto ezer baba

Tartışmamız hangisi daha iyi değil belki bana görede Müslüman baba daha iyi konumuz hangisi daha populer ve anlaşamadığımız noktada bu.

Alıntı :

yani ne diimki sana.çünkü ben metallica isimli grubu bu liseye gelince berkay ve anıldan öğrendim yada neiblim s.o.a.d adlı grubu ancak benim tahminimce onlar önceden tiestoyu tanıyolardı demek istediğiimi anlamışsındır umarım mustafa Cool
Bende liseye geldim ve hala DJ Tiesto kim bilmiyorum eğer illada bunu subjektifleştireceksen...
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 1:20 am

Wrath demiş ki:
Alıntı :
Hmm bende bana başka bir sebepten dolayı dedin dememişim
Alıntı :

2.senin bu rapi dinlesede dinlemesede 50centi bilir olayın bi hikayeyi aklıma getirdi anlatmak istiyorum italyada bir gün bi adama sormuşlar fenerbahçeyi tanıyormusun die adam da demişkiş hayır tanımıyorum galatasaraydamı oynuyor demiş konuyla ne alakası varsa Very Happy

???

Alıntı :
nese abi işte senin bu görüşün kendi teorini öürütüyo aslında sen extacy dinlesende dinlemesende onu bilirsin ve onu yapan djyide bilirsin buda müziğin kalitesidir
Bildiğim tek extacy uyuşturucu olanıdır ama sen 50 Cent'i biliyorsun.

Alıntı :
ayrıca
50centi tanımayan insanda yok deil yani mustafa
Benim annem tanımıyor mesela tabiki 6 milyar insanın 6 milyarıda tanımaz ama dj tiesto desem ne kardeşim ne babam ne ananem bilir burdada 50 Cent'in daha popüler olduğunu tekrardan anlıyoruz.

Alıntı :
-bir dj şov programına katılıpta şarkı sölemesini bekleyemezsin zaten çünkü o bir DJ'dir belkide o yüzden katılmıyordur he nedersin
Bu şov programlarına zamanı gelince aşçılar ressamlarda katılıyor ama onlar şarkı söylemiyor.Yani bu tarz programların sunucuları konuklarını populariteye göre seçer halkta sanatını sevdiğimi bu sanatçının özel hayatını bilmek istediğinden izler.

Alıntı :
ayrıca emin olki tanınmış DJ'lerin konserleri daha kalabalık oluyo
Kelle kelle saydın mı?

Alıntı :
-5.konumuz popülarite diosun hangisinin geriye dayalı olmadığı sölüyosun aşada evlatlıktan söz ediyosun mustafa sen de yani biraz mantıklı yaz.
Ne yani ona bakılırsa Türkiye'dede rap'in giriş tarihi toplasan 10 sene etmez ve Türkiye'de türk sanat müziğinin daha büyük bir tarihi var ama gençlerin şu an %90'ı Sezen Aksu yerine Ceza ve Sagopa dinliyor.Tarihle popularitenin ne alakası var tam tersine popularite o zamanki modayla kültürle paralel bir şekilde oluşur.

Alıntı :
-valla senin bu dediğinde eşit bir döngüdür
Peki eşit döngü nedir?

Alıntı :
mettalica rock grupların en çok tanınanı desek dj tiestoda Djlerin en tanınanı desek valla bana göre Tiesto ezer baba

Tartışmamız hangisi daha iyi değil belki bana görede Müslüman baba daha iyi konumuz hangisi daha populer ve anlaşamadığımız noktada bu.

Alıntı :

yani ne diimki sana.çünkü ben metallica isimli grubu bu liseye gelince berkay ve anıldan öğrendim yada neiblim s.o.a.d adlı grubu ancak benim tahminimce onlar önceden tiestoyu tanıyolardı demek istediğiimi anlamışsındır umarım mustafa Cool
Bende liseye geldim ve hala DJ Tiesto kim bilmiyorum eğer illada bunu subjektifleştireceksen...

Konudan uzaklaştım ve bu kadar yazıyı okumaya bile üşeniyorum artık.Yaw minnacık konuyu uzay-zaman,4. boyut,Quantum fizikten daha çok tartıştınız ya. YUH size! Very Happy Eğer amacınız öylesine tartışmak,forumun kalbinin durmasını engellemek ise,başka şeyler yapın bence.Yazılarınızı ÇOOOOOOOOK uzun diye okumadım ama eminim küçük şeyler bunlar. Be cool man! afro Bu arada Mustafa;6 milyar değil,6.5 milyar.6 tane türkiye nifusunu çöpe atma öyle tek lafınla. Smile
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 1:29 am

1.sen orada öle dedin diye ben sen dünya değilsin yazdım bunu sadece sen varsın olrak yamışsın gibi geldi bana
2.alakası olmadığını sledim zaten
3.mustafa sen şimdi benim karşıma geçip dobra dobra DJ'tiestonun extacy şarkısını dinlemediğini söliyemezsin en azından kesin bir yerde duymuşsundur ona bakarsan ben ne gruplar biliyorum mustafa ayrıca bunun sebebide müziği çok seviyorum hatırlarsan sen demiştikki ''ben müziği okdar seven ve dinleyen biri değilim...'' bu birazda ordan kaynaklanıyo
4.bana göre senin annenle baban Tiesto varmısın yokmusuna çıksaydı onuda tanırlardı nedemk istediğimi anlamışsındır zaten senin anneannen türkü dinler o yüzden ne 50 tanırr nede tiesto gene bi sonuç elde edemiyosun mustafa nasıl oluyorda şimdi annen baban tiestoyu tanımıyordie 50cent daha popüler oluyo şaştım kaldım.ayrıca belki sizin ailede şu senin 6mişyarın 6sıda tanıyacak deil sözüne giriyordur.mesela ona bakarsan bizim ailede her iki sanatçıyıda tanıyo ancak tiestoyu daha çok dinliyo bu nasıl oluyo
5.cevabın 1.maddesi biz burda kadın programlarına çıkan yada aşçılık programlarından bahsetmiyoruz orda katılan sanatçıların şarkı sölemelerini bırak beklemeyi istemiyorum.2.maddesi belkide çağırılan adam programa çıkmak istemiyordun tarkan gibi çoğu program uğraştı çıkaramadı bikaç kere çıktı annadınmı mustafacım ama adam baya bi popülerdi.3maddesi biz burdan müzik türlerinden bahsediyoruz bu müzik türlerini yapan sanatçıların özel hayatından deil.ona bakarsan brezilyalı futbolcu adriano ii top oynuyo ama uyuşturucu kullanıyo adam özünde ii biri olmaya bilir belkide halkın dikkatini bu çekiyordur mustafaaa
6.la olum aşada örnek verdimyha bunla alakalı
7.benim bu konuda yazdıklarım sadece senin şu evlatlık benzetmene dayanıyor mademki müziğin tarihiyle popülaritenin ne ilgisi vardie soruyosan öle bişi yazmasaydın sende kardeşim
8.tmm zaten bende hangisini daha çok sevdiğimi sölemiyorum burda 50centide seviyorum tiestoyuda ancak burda populariteyle ilgili konuşuyorum ayrıca(müslüman deil müslüm baba olacak o) Very Happy
9.senin DJ'tiestoyu tanımaman tamamiyle müzik dinlememenle alakalıdır bunu bilmiş ol

bu sefer nasıl çelişkili şeyler yazacan merak ediyorum ve ayrıca lütfen kendi söylediklerini zıt şeyler yazma oke
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 2:05 pm

Alıntı :
1.sen orada öle dedin diye ben sen dünya değilsin yazdım bunu sadece sen varsın olrak yamışsın gibi geldi bana
Güzel.

Alıntı :
2.alakası olmadığını sledim zaten
O zaman niye post kirliliği yapıp gereksiz yer kaplıyorsun?

Alıntı :
3.mustafa sen şimdi benim karşıma geçip dobra dobra DJ'tiestonun extacy şarkısını dinlemediğini söliyemezsin en azından kesin bir yerde duymuşsundur ona bakarsan ben ne gruplar biliyorum mustafa ayrıca bunun sebebide müziği çok seviyorum hatırlarsan sen demiştikki ''ben müziği okdar seven ve dinleyen biri değilim...'' bu birazda ordan kaynaklanıyo
Duysaydım duydum derdim ama Metallica hiç dinlememe rağmen sana rahatça 3-4 tane kulağıma gelen şarkısını sayabilirim.

Alıntı :
4.bana göre senin annenle baban Tiesto varmısın yokmusuna çıksaydı onuda tanırlardı nedemk istediğimi anlamışsındır zaten senin anneannen türkü dinler o yüzden ne 50 tanırr nede tiesto gene bi sonuç elde edemiyosun mustafa nasıl oluyorda şimdi annen baban tiestoyu tanımıyordie 50cent daha popüler oluyo şaştım kaldım.ayrıca belki sizin ailede şu senin 6mişyarın 6sıda tanıyacak deil sözüne giriyordur.mesela ona bakarsan bizim ailede her iki sanatçıyıda tanıyo ancak tiestoyu daha çok dinliyo bu nasıl oluyo
Benim ailem 50 Cent'i tanıyor annem hariç senin ailen ikisinide tanıyor ve bu ikilinin içinde 50 Cent'te var yani iki ailede 50'yi tanıdığına göre 2-1 öne geçti 50 Cent.Var Mısın Yok Musun'a çıkmaması demek 50>Tiesto oluyor popularite bazında.

Alıntı :
5.cevabın 1.maddesi biz burda kadın programlarına çıkan yada aşçılık programlarından bahsetmiyoruz orda katılan sanatçıların şarkı sölemelerini bırak beklemeyi istemiyorum.
Farketmez sonuç olarak programa çıkan herkes şarkı söylemek zorunda değildir:

Alıntı :
2.maddesi belkide çağırılan adam programa çıkmak istemiyordun tarkan gibi çoğu program uğraştı çıkaramadı bikaç kere çıktı annadınmı mustafacım ama adam baya bi popülerdi.
Eğer gerçek cevap bu olsaydı DJ olduğu ve şarkı söyleme zorunluluğu olduğundan bahsetmezdin.Demekki DJ'lerde şovlara çıkabiliyormuş eğer çağırılıyorsa ve dünyadaki tek DJ'in Tiesto olmadığını hatırlarsak DJ'lerin rap ve metale oranla daha az populer olduğu ortaya çıkıyor.

Alıntı :
3maddesi biz burdan müzik türlerinden bahsediyoruz bu müzik türlerini yapan sanatçıların özel hayatından deil.ona bakarsan brezilyalı futbolcu adriano ii top oynuyo ama uyuşturucu kullanıyo adam özünde ii biri olmaya bilir belkide halkın dikkatini bu çekiyordur mustafaaa
Gerçek hayatta anasınıda doğrasa halk özel hayatını bilmek ister zaten duyduğuma göre 50'ninde geçmişi çok düzgün değilmiş.

Alıntı :
6.la olum aşada örnek verdimyha bunla alakalı
Höü?

Alıntı :
7.benim bu konuda yazdıklarım sadece senin şu evlatlık benzetmene dayanıyor mademki müziğin tarihiyle popülaritenin ne ilgisi vardie soruyosan öle bişi yazmasaydın sende kardeşim
Üvey evlat ve tarih bu bağlantıyı nasıl kurdun?Çünkü bu büyük bir yetenek ister.

Alıntı :
8.tmm zaten bende hangisini daha çok sevdiğimi sölemiyorum burda 50centide seviyorum tiestoyuda ancak burda populariteyle ilgili konuşuyorum ayrıca(müslüman deil müslüm baba olacak o) Very Happy
Bence ezer demek bana göre daha iyidir demektir.Bu arada benim yazım hatalarıma niye sürekli eleştri var ona bakılırsa yha ve nie gibi kelimeler Türk Dil Kurumu'ndanda bakabileceğimiz gibi yoktur.

Alıntı :
9.senin DJ'tiestoyu tanımaman tamamiyle müzik dinlememenle alakalıdır bunu bilmiş ol
Her insan ister istemez müzik dinler kulağına radyodan bir yerden çaları.Nen sadece fazla dinlemiyorum dedim fakat Metallica ve 50 Cent'in şarkılarının bazılarını biliyor ve Tiesto'yu bilmiyorsam buda demektirki bu radyolarda zartlarda zurtlarda bu şarkılar daha çok çalıyor yani Tiesto'dan daha populer.

Alıntı :
bu sefer nasıl çelişkili şeyler yazacan merak ediyorum
Merakını gidermişimdir umarım.

Alıntı :
ve ayrıca lütfen kendi söylediklerini zıt şeyler yazma oke
Hmm...Zıt şeyler yazmıyorum sen sadece ilginç bağlantılar kuruyorsun.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 4:19 pm

mustafa sadece şuna yanıt vericem çünkü en kısası o müslüman la müslüm arasında anlama farkı var nie eyle niye arasında harf farkı var sadece o yüzden dediklerin eleştiri alıyo eğer yarın geziye geliyosan cevaplarımı duyabilirsin olmadı cuma günü çünkü her yazıştığğımızda maddelerde artıyo bendede yaza yaza hal kalmıyo o yüzden bunu konuşarak halledelim
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 4:34 pm

Müslüm'ün eş anlamlısı Müslüman'dır.Mustafa arkadaşımız ise bu anlamda öyle demiştir. Very Happy İlhan hoca sağolsun.Ne oldu,kapak oldu Atakan(biraz bana da oldu). Very Happy Very Happy Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Kolej Ne Dinliyor ?..   Kolej Ne Dinliyor ?.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 1:28 am

eğer şu ingilizcedeki are you muslum lafından geliyo diosan ingilizce diline göre bakarsak tmm bişe demiyorum ama bence diil müslüm müslüman çünkü bi ingilizdeğiliz ama tabikide ilhan hoca öle diosa kesin bi kudret vardır o işte Very Happy Very Happy

Kolej Ne Dinliyor ?..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim ne dinliyor ?