BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?

+4
Berkay
S
TolunayTosun
Toni Mostursson
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Toni Mostursson

OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 9:28 pm

S demiş ki:
Toni, madem Anti-ft sin, ne diye B.T.'a oy veriyorsun?

seçimler olduğunda okula geleli daha 1 ay falan olmuştu daha bi halt bilmiyodum bn haz.ı atladıım için bi halt bilmiodm bilsem vermezdim inan,o B.T ylede tek kelime edersem bi daha
http://www.antu.com
ee

MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 7:20 pm

Arkadaşlar konuyu biraz saptırmışsınız.Ancak forum kullanımı ile ilgili birşey söylemek istiyorum.Bildiğiniz gibi forumlarda düşüncenizi paylaşmanız için önününüzde hiçbir engel yoktur, fakat durumu çok anladığınızı sanmıyorum çünkü şu anda bir okul forumundasınız.Kastetmeye çalıştığım şey şu ki bu forumdaki konuşmalar bir süre sonra hem okulumuzun hem de sizlerin reklamı olacaktır.Ayrıca unutmayın ki bu konuşmaları yakın zamanda tüm öğretmenler ve öğrenciler okuyacaktır, yani konuşmalarınızı biraz daha saygı çerçevesinde toplamanız gerektiği düşüncesindeyim...

Okul meclisinin şu anki durumuna gelince; okulumuz meclisi sadece bir kere toplandı diye şikayet ediliyor fakat ikincisinin yapılması mümkün değildi çünkü olması gereken tarihte okulumuzdaki öğrenci sayısı yüzü geçmiyordu.Meclisin toplanması neden bu kadar gecikti derseniz derdinizi anlarım fakat bir kere toplanmasının sebebi ikincisi için vakit bulunamamasıdır.Ayrıca meclisin çalışmaması gibi bir durum şu an için söz konusu değil yanlış hatırlamıyorsam şu an üç komite farklı branşlarda birşeyler yapabilmek için sürekli çalışıyor.Buradaki tek sorun yapılan herşeyin bir önceki senenin tekrarı olması.Yeni bir çalışma henüz yapılmıyor bu nedenle de dışarıdan kimse çalışmıyor gibi gözüküyor.Bu konuda da görev sadece okul meclisinde değil tüm öğrencilerde.Bana kalırsa her öğrenci kendi kafasındaki düşüncesini sınıf temsilcisi ile paylaşmalı ve temsilcinin bunları meclise aktarması sağlanmalı.Meclis uygulaması da bu şekilde başarıya ulaşmış olacaktır.

Saygılarımla...
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 7:55 pm

biz herhalde farklı bir okula gidiyoruz belki komite vardır ama çok laf az iş şu anki durum ortada elle tutulur bişey yok.Tolunay sana barış sever dediğim için üzgünüm sen öyleysen bu forumdaki başka biri isme gerek yoq oda barış aşığı
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:33 pm

bak batu abı en sınır olduum sey abı ılk delı gıbı sayıyon barıs sewersın fln dıe sora gelmıs ozur dılerm tolunay dıon abı bı laf dedısen arkasında durcen abı ne bu yusuf yusufluk...
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: RE:   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 11:01 pm

bence uyarı alacaksın marsel lol! çünkü bende kır k*ını otur aşağı demiştim yazıyı düzeltti tolunay uyarı aldım Very Happy (öğrenmişmiyim tolunay)
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 8:38 pm

tamam o zaman sadece eleştiri yapıyorum batu ve öteki çocuk herkimse aşırı derecede saçmalıyosunuz aciz miş ezikmiş ne bunlar ya güzel güzel konuşsanıza ne gerek var böyle sözlere
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?   OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 9:16 pm

furkanaksoy demiş ki:
tamam o zaman sadece eleştiri yapıyorum batu ve öteki çocuk herkimse aşırı derecede saçmalıyosunuz aciz miş ezikmiş ne bunlar ya güzel güzel konuşsanıza ne gerek var böyle sözlere

sen öle diosan öledir be furkan lol!

OKUL MECLİSİ NE KADAR ETKİLİDİR?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» OKUL İÇİ ÖĞRENCİ DERNEKLERİ ve OKUL GELENEKLERİ
» okulu okul yapan öğretmenler hepsine helal olsun