BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CANLAN BE FORUM v1.1E

4 posters
YazarMesaj
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

CANLAN BE FORUM v1.1E Empty
MesajKonu: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 7:42 pm

Birkaç hafta önce forum öldü diye bir başlık açmıştım.Forumun Birkaç günlük canlanmasını sağlayabildik.Hatta bu canlandırma işini ciddi alıp msn mekanında toplu konuşmalar yaptık,sanal posterler hazırladık,gruplar kurduk...Ama hiçbiri bir işe yaramadı.Konuşmamızda bir sonuca varamadık,posterler insanların ilgisini çekemedi ve gruba katılanlar buraya gelmedi.Mod kim olacak yarışması için üyeler toplandı,ama sadece oyunu verip gittiler.Vaatler verildi,ama zaten boşlardı. Very Happy
İnsanların ilgisini çekebilecek konu açma fikri bile geri tepti sayılır.

Bunca olayın ardından çıkardığım sonuç;Okul adının altında bulunduğumuz ve bir temel temamız bulunmadığı için ünlenmiyor.... Bence yapabileceğimiz pek bişey yok,bunu anladım.Varsa da yapacak kadar güçlü değiliz.Fikir babası adını da haketmiyorum. Laughing

En son Özgen-K tarafından Perş. Şub. 19, 2009 8:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:44 pm

Ewe temamız gereği sadece koleje hizmet veriyoruz.Belki bunu genişletsek ilgi toplayabiliriz.Ayrıca hala yeterince konu yok bnce..
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 11:42 pm

Özgen-K demiş ki:
Fikir babası adını da haketmiyorum.
Diğer dediklerini pardon ama artık takmıyorum bile iki gün daha gaza gelip çökmek çok sıkıcı fakat yukardaki dediğine gelirsen sonuna kadar haklısın.Herhangi bir fikir vermeden sadece topic alarak fikir babası oldun bu lakap senden alınmalı ve ben forumun admini olmalıyım sonra forumda bana artistlenen herkese sınırsız ban.YAŞASIN DİKTATORYA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:12 am

Wrath demiş ki:
Özgen-K demiş ki:
Fikir babası adını da haketmiyorum.
Diğer dediklerini pardon ama artık takmıyorum bile iki gün daha gaza gelip çökmek çok sıkıcı fakat yukardaki dediğine gelirsen sonuna kadar haklısın.Herhangi bir fikir vermeden sadece topic alarak fikir babası oldun bu lakap senden alınmalı ve ben forumun admini olmalıyım sonra forumda bana artistlenen herkese sınırsız ban.YAŞASIN DİKTATORYA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Manyak. Very Happy Bu arada bende sıkıldım forumun aktifleşip çökmesinden.Bu yüüzden artık öyle projeler sunmuyorum önünüze.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 11:08 pm

Üye listesinden hangi üyeler foruma giriyo diye baktım da.Aktif olan 7-8 kişi var ve bari onlar mesaj atsın ya. Böyle her gün "kim mesaj atmış?" amacıyla değil de,"Her gün mesaj atalım!" amacıyla girersek forum canlanır,belki üye de çeker?
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 5:54 pm

Özgen-K demiş ki:
Üye listesinden hangi üyeler foruma giriyo diye baktım da.Aktif olan 7-8 kişi var ve bari onlar mesaj atsın ya. Böyle her gün "kim mesaj atmış?" amacıyla değil de,"Her gün mesaj atalım!" amacıyla girersek forum canlanır,belki üye de çeker?
Çok mantıklı açıkçası bu foruma hiç mesaj atmak için girmiyorum sadece kim mesaj atmış diye meraktan.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 6:03 pm

Wrath demiş ki:
Özgen-K demiş ki:
Çok mantıklı açıkçası bu foruma hiç mesaj atmak için girmiyorum sadece kim mesaj atmış diye meraktan.

Mesaj atan da olmuyor ama...İşte burdaki potansiyel aktif üyeler mesaj atsın,en azından boşuna bakmamış oluruz her gün.Ayrıca hiç anlamadığım şey de insanların(okuldaki gençliğin) neden burda takılmak istememesi. Razz O kadar tag'leme yapıldı facebook'ta,1 tane mi üye artmaz.Pardon ama!YUH!Bence ayrıca arayüzün rengini değiştirin,bu tonda kırmızı hoş olmuyor,şimdi farkettim.Kan kırmızısı olsun! Twisted Evil A rH+ olmasını tercih ederim. Razz
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 6:54 pm

yha bana şimdi boş vaatler diosun özgen adminler bile girmiyo foruma nerdeyse bana moderatör sözü verdiler ama hala olamadım bile.Ve ayrıca ii hatırlarsanız size bu siteyi halka açalım demiştimde bana karşı çıkanlar olmuştu bu okula ait bir site bence gerek yok felanda filan zartzurt şeyler sölediniz şimdi de çoğunuz benle aynı fikirde zaten aranızda bende aynı fikirde olanlar vardı yoktu demiyorum ama dierleride anladı artık bunu.ve artık bu forumun okul forumu olmasından çıkması lazım okulun rengi kırmızı die arka planı kırmızı olmaktan çıksın artık bende sevmiyorum bu kırmızı rengi ne bilim topiclerde oynama yapılsın daha çok tartışma portalı olmaktansa bilgi verici olsun daha düzenli olsun mesela insan genel sohbete girince korkuyo bune die bir yığın gereksiz yazı olarak düşünüyolar oysaki daha toplu olsa ki bizde biliyoruzki çoğu topicimizde ii konuşmalarımız yapıldı Very Happy (az sayıdada olabilir ama yapıldı sonuçta).okudğunuz için teşekkürler korkusuz93
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 8:08 pm

Alıntı :
Mesaj atan da olmuyor ama...İşte burdaki potansiyel aktif üyeler mesaj atsın,en azından boşuna bakmamış oluruz her gün.Ayrıca hiç anlamadığım şey de insanların(okuldaki gençliğin) neden burda takılmak istememesi. Razz O kadar tag'leme yapıldı facebook'ta,1 tane mi üye artmaz.
Forumun basitçe ana bir teması yok çünkü bu sadece bir müzik forumu olsa bile daha çok ilgi çekerdi çünkü en azından herkes sevdiği müzik türünü tartışırdı ana tema olmayınca tartışmalar yüzeysel olduğundan çoğalamıyor.

Alıntı :
Pardon ama!YUH!Bence ayrıca arayüzün rengini değiştirin,bu tonda kırmızı hoş olmuyor,şimdi farkettim.
Okulun rengine benzediğinden uyuyor aslında.

Alıntı :
Kan kırmızısı olsun!

Yeni fantazilere mi başladın?

Alıntı :
Twisted Evil A rH+ olmasını tercih ederim. Razz
Benim kan grubum. affraid affraid affraid
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: CANLAN BE FORUM v1.1E   CANLAN BE FORUM v1.1E Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 8:16 pm

Alıntı :
bana moderatör sözü verdiler ama hala olamadım bile.
Banada hala bueno sözleri var.

Alıntı :
ne bilim topiclerde oynama yapılsın daha çok tartışma portalı olmaktansa bilgi verici olsun daha düzenli olsun mesela insan genel sohbete girince korkuyo bune die bir yığın gereksiz yazı olarak düşünüyolar
Forumda birbirimizi tanıdığımızdan sohbet topic'lerinde her zaman daha samimi yazıyoruz ve çıkıpta bizi pek tanımayan biri(Eğer forumda o kadar üye varsa) girip bakınca tabiki olayın dışında kalıyor.

Alıntı :
oysaki daha toplu olsa ki bizde biliyoruzki çoğu topicimizde ii konuşmalarımız yapıldı Very Happy (az sayıdada olabilir ama yapıldı sonuçta).
Evet müzik topiğini unutabilir miyiz?

Alıntı :
okudğunuz için teşekkürler

Birşey değil.

Alıntı :
korkusuz93
Hayır fearless93.

CANLAN BE FORUM v1.1E
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CANLAN BE FORUM!
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR