BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM)

2 posters
YazarMesaj
furkanaksoy

TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM) Empty
MesajKonu: TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM)   TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM) Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:26 am

Bu sene trabzonsporun ligdeki başarısı ve şampiyonluktaki iddiasına ragmen ve en güçlü şampiyonluk adayı olmasına ragmen mod adayı atakan arkadaşım onun topic ini açmayı gereksiz görmüş kendisini şiddetle kınıyor 3 BÜYÜKLERE DESTEK ALAYINA KÖSTEK içerikli tavrının değişmesini umuyorum:D
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM)   TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM) Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:32 am

furkancım trabzon sporla ilgili topic açıcaktıma ncak forumunda hiçbir trabzon sporlu üyemiz olmadığı için açmadım ayrıca takımlar hakkında topicler açarken yurtdışındaydım ve trabzon sporu açmaya zamanım yetmemişti senin için açmayı düşünüyorudum aslında trabzon sporu ama olmadı işte
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM)   TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM) Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:30 am

yok kardeşim ö.d ben açtım işte:D

TRABZONSPOR HERKESİN CEBİNE KOR!!!(CEP DEDİM BAN İSTEMEM)
1 sayfadaki 1 sayfası