BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumdaki büyük patlama!

5 posters
YazarMesaj
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Forumdaki büyük patlama! Empty
MesajKonu: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 7:36 pm

Çok büyük bir iş başardık bence.Forum tıkanmıştı resmen,üyeler girmeyi kesti,adminler bile,mod hala girmiyo. Very Happy Bu nedenle mesaj da atılmıyodu.Ama bunu başardık ve bi gün içersinde onlarca mesaj atıldı,6 yeni üye kaydoldu ve eski üyelerimiz geri döndü. cheers

Ama beni meraklandıran acaba bu aktiflik sadece 1 yada birkaç günlük müydü?Yeni üyeler sadece Atakan'a oy vermek için mi geldiler....Bence bunları kesinleştirmeli ve geleceğe dönük adımlar atmalıyız.Ben gelen üyelerin burda takılmayacağına çok eminim,veya geri dönen üyelerimizde kaçacaklardır. Very Happy Tabi kesin bişey söyleyemem.Ama bence ciddi adımlar atmalıyız,Posterler hazırlamalı,daha çok insanı buraya çekmeli ve en önemlisi buraya çekebildiğimiz insanları burada tutabilmeliyiz.Bu forumla ilgili geleceğe dönük planları olan kimse var mı?Varsa burada paylaşalım ve mutlaka uygulayalım.cherry

Forumdaki büyük patlama! Aoxg5l1xa2
Bu da öyle benden size bi armağan. Very Happy
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 7:58 pm

Bence üyeleri buraya çeken Atakanın seçim yarışı ve Facebookdaki Kolej grubunda olsun diğer gruplarda yayınladığımız reklamlardır.Özellikle Facebook "BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LİSESİ VE BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ" grubunda bu tür reklamlar yapmaya çalışıoz ki orası, Facebokdaki en büyük Kolej grubudur! İkincisi yine Facebookdaki "Bana Bu Siteyi Atakan Tavsiye Etti" kampanyasıda dikkatleri buraya çekti.Bnce Ato Mod. olmalı çünkü ciddi anlamda üye çekio...Ve bi anlamda forumdaki trafikde ondan kaynaklanıo.

Poster konusuda güzel olur.Bnce bir sanal poster hazırlayabilirz ve internetde facebokda olsun her yerde yayınlayabiliriz.O posterin bide avatar boyutunu yaparız ve herkes avatarına koyar.Şahsen bn böle bi projede çalışmak isterim.Ayrıca yine bir forum videosu yada klibi çeker internetde çeşitli yerlerde yayınlarız.Böylece kendi kampnyamızı oluşturmuş olurz.Bn bu işlerde çalışmak isterim...Tabi eğer teklif gelirse! Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 8:10 pm

İşin geyiği bir yana bende Atakan'ı modlukta destekliyorum neden denirse çünkü benden daha istekli bu kadar basit ve işini daha çok severek yapan her zaman daha başarılıdır(sakın bazıları kaybedeceğini anladığı için palavra sıkmaya başladı demesin Twisted Evil Twisted Evil )Bencillik etmenin alemi yok bu forumun yükselmesinde ne sadece Atakan ne sadece ben ne sadece Özgen ya da ne sadece Berkay ve Tolunay'ın payı oldu bunda hepimizin ufakta olsa attığı bir mesajla bile payı var.Bence forumda sabah herkes Atakan'ında gazıyla üye oldu ama bizim için önemli olan kayıtlı üye sayısı değil aktif üye sayısıdır.Zaten forumda 40 küsür kişi var bunların yarısının bile aktif olması forumun kalkınmasına yeter.Biz onları üye yapmaya değil bence burda tutmaya uğraşmalıyız poster fikri güzel ama sadece onları üye yapmaya yarar önemli olan soru onları nasıl burda ilgilerini çekip tutacağımızdır.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 8:27 pm

Bende zaten nasıl burada tutacağımızı sormuştum.Büyük patlamanın nedeni yada nasıl üye çekeceğimiz değil de burdakileri nasıl tutacağımız önemli.Bence atakan için buraya olan akım tamamen geçici ve oy amaçlıdır.Ama kesin bişey söyleyemem,sonuçta gelecek insanı şaşırtabilirde.Evet,burada nasıl tutacağız insanları.Farklı zevklere hitab eden başlıklar açsakta bazı insanlar forumu dolaşmaya üşeniyo(yusuf) Very Happy...Bence hazırlayacağımız poster insanları buraya çekmeye hedefli olduğu kadar burda tutmaya da hedefli olmalı,üzerinde forumdaki bölümlerle ilgili şeyler yazarsak o bölüme ilgisi olan gelir mesela... Hadi bakalım hayırlısı.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 8:41 pm

Site tasarımıda önemli! Site uzakdan çok sıkıcı gözüküo ve dolaşmak gelmio insanın içinden...Mesela bazı forumlar çok ferah temalarla hazırlanmışlardır ve böle çok küçük ve kolay gezilen bir siteye bnzer burda ise önüne bi yazı yığını çıkıo.Tasarım bu aşamada çok önemli...
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 8:55 pm

tam 6 tane üyee vaybe

düzelttme:

Cem Bozkurt demiş ki:
]Site tasarımıda önemli! Site uzakdan çok sıkıcı gözüküo ve dolaşmak gelmio insanın içinden...Mesela bazı forumlar çok ferah temalarla hazırlanmışlardır ve böle çok küçük ve kolay gezilen bir siteye bnzer burda ise önüne bi yazı yığını çıkıo.Tasarım bu aşamada çok önemli...

al abi bundan sen devam et yapabiliyosan. yeter ki berkaylar izin versin

En son Jzıff. tarafından Çarş. Ocak 28, 2009 9:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 9:03 pm

Yaa,6 tane üye sigara içen ve müzik dinleyen kafatası dostum... Very Happy Ama 2 haftadır hiç üye kaydolmamıştı Very Happy Bu muazzam bir ivme.

edit(mesajdan hemen sonra):Resmini de tam zamanında deiştirmişin. xD
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 9:35 pm

Özgen-K demiş ki:
Yaa,6 tane üye sigara içen ve müzik dinleyen kafatası dostum... Very Happy Ama 2 haftadır hiç üye kaydolmamıştı Very Happy Bu muazzam bir ivme.

edit(mesajdan hemen sonra):Resmini de tam zamanında deiştirmişin. xD

bu ivme rastlantı değil bnce bi tetikleyici olması lazım.Ama bu atakan'mı yoksa facebook reklamlarımı yoksa gerçekten artık kendimizi duyurdukmu bunları bulmak lazım.Eğer tetikleyiciyi bulursak aynı yoldan devam edebiliriz....
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 9:47 pm

O değilde topiğin adı değişmeli bence ilk okuduğumda nükleer patlama filan sandım.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 9:58 pm

Zaten mizahi yanı olsun die yaptım mustafa. Very Happy Bu arada her başarı tetikleyici ile sağlanamaz.Mesela arabayı başlatmak için anahtarı kullanıyosun ama yola devam etmek için habire anahtarla oynamıyosun ki.Herşeyi geçmişte aramamak lazım bence,geleceğe olan yol anca yeni fikirlerle sağlanır.Özellikle bişeyi başlatmak ve sürdürmek konusunda bunarı karıştırmamak lazım.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Forumdaki büyük patlama!   Forumdaki büyük patlama! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 10:33 pm

beyler ilk başta bugünkü aktif üye sayısından herkesin memnun olup mutlu dakikalar geçirdiğini ünid ediyorum bu yarış bence bi tetikleyici oldu bu tetikliyicinin sebebide yarışın başlaması ve benim mod olma isteğim.beyler dediğiniz gibi site değişmeli ve cem ben tolunaylarla kounşacağım bu işi üstlenmeni istiyorum ne bilim siteye bi musicplayer eklersin sonracıma eğer yapabilirsen 5seçenekli tema olur giren üyeler bunları değiştirebilirler (yada boşver bunu daha ii bi fikrim var).ayın üyesi seçilebilir bu üyeye avantajlar sağlaanbilir 1 haftalık mod olmak yada adminlik gibi yada nebilim işte o ayın temasını o seçebilir . Ve bence yarışmalar düzenlenmeli ve daha çok anket yapılmalı forumda eğer foruma uğrayanların dikkatini çekmek istiyorsak ve bu yarışmalar arasında tartışma yarışmaları yapabiliriz bir grup karşı karşıya tartışır ve sonra seçebilirsek bir juri seçip kazananı belirleyebiliriz son olarak bir fikrim var kilitli topic açabiliriz bunların bu şekilde o topicler daha çok dikkat çekip daha çok rağbet görürüz ve topice girmek içinde belirli bir mesaj sayısının üstüne çıkılması gerekebilir mesela nasıl fikir beyler not:lütfen hepsini okuyunu zçok önemli

Forumdaki büyük patlama!
1 sayfadaki 1 sayfası