BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SYSTEM OF A DOWN

5 posters
YazarMesaj
Toni Mostursson

SYSTEM OF A DOWN Empty
MesajKonu: SYSTEM OF A DOWN   SYSTEM OF A DOWN Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 10:40 pm

ermenistan bize özellikle futbol maçından sonra oluşan barış ortamına çok büyük bir ayıp yapıp system of a down adlı her konserine f.ck the turk diye başlayan türk düşmanı bir grubu çıkartıcaklar tabii ki bu tüm ermenilere yorumlanamaz sonuçta kardeş milletler sayılırız bunlar sadece 3-4 denyo ama bu konuda ne düşünüyorsunuz
http://www.antu.com
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

SYSTEM OF A DOWN Empty
MesajKonu: Geri: SYSTEM OF A DOWN   SYSTEM OF A DOWN Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 12:16 am

System of a Down ne kadar Türk'lere hakeret etsede bu bizi değiştirmeyecek ki,ben bu yaptıkları "türkler ve köpekler konserimize giremez!" gibi seviyesiz hakaretleri yakıştıramıyorum tabiki koskoca heriflere...Onların bu tavırlarını takmıyorum ve sadece müzik adına bakmak gerekirse gayet başarılı bir grup.Bu sene oyrovisyonu Razz onlar alır diyim,tabi oyrovizyonu kazanmak beceriyle mümkün olsa morveötesi almalıydı...

En son Özgen-K tarafından Çarş. Ocak 07, 2009 6:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
furkanaksoy

SYSTEM OF A DOWN Empty
MesajKonu: Geri: SYSTEM OF A DOWN   SYSTEM OF A DOWN Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:17 pm

Ne kadari iyi müzik yaparsa yapsınlar onuru eşrefi 3 kuruşluk olan insanların müziğinede ihtiyacım yok benim.şahsi olarak dinlemiyorum dinleyenlerede iyi gözle bakmıyorum.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

SYSTEM OF A DOWN Empty
MesajKonu: Geri: SYSTEM OF A DOWN   SYSTEM OF A DOWN Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 3:43 pm

İyi müzik yapabilirler ama benim anadolumun müziğinden daha iyi olamazlar!
Shader

Shader

SYSTEM OF A DOWN Empty
MesajKonu: Geri: SYSTEM OF A DOWN   SYSTEM OF A DOWN Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:17 pm

Onu bunu bilmem de en güzel şarkılarının soykırım iddiaları ile süslenmiş olan şarkıları olduğu kesin(Holy Mountains gibi, ingilizce bilmeseniz yani ne dediklerini anlamasaydınız güzel şarkı derdiniz Very Happy )... Özellikle yapılmış bir şey. Zaten hepsi ABD vatandaşı ve İngilizce konuşuyorlar... Pek dinlemiyorum ama dinleyen dinlesin... Soykırım oldu olmadı bana ne yani, olmadıysa süper olduysa da soykırımı yapan ben değilim. Bize bakmadan önce insanlar avrupaya baksınlar... yarım yüz yıl kadar önce bir soykırım oldu ve bu soykırımı yapan, destekleyen ve onu yapanlarla aynı düşünceye sahip insanlar hala sokaklarda dolaşıyor, Türkler de dahil olmak üzere birçok göçmen/azınlık guruba saldırıyor ve öldürüyorlar. Hatta onlardan birisi Fransa'nın cumhurbaşkanı. Ermeni soykırımı diyeceğine önce babasının yaptığı, ve gerçek olduğu kanıtlanmış olan soykırıma baksın. Filistin'de ve orta doğuda adı soykırım olmasa da, bir katliam yaşanıyor, insanlar önce ona baksınlar. Banka kurtaracaklarına insanları kurtarsınlar.

SYSTEM OF A DOWN
1 sayfadaki 1 sayfası