BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

+2
TolunayTosun
Wrath
6 posters
YazarMesaj
Wrath

Wrath

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Empty
MesajKonu: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 9:41 pm

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine 39_3
Bende filme bu cumartesi gittim ilk olarak KV izlemeyen birinin filmden pek bir şey çıkarmasını beklemiyorum.Fakat Cem Yılmaz bir dünya markası o yüzden AROG'la Muro'nun gişelerini karşılaştırıp Muro'ya başarısız demek haksızlık olur.Bildiğiniz gibi populist bir dünyada yaşıyoruz zaten KV dizisinden sempati kazanmış bu karakterlerin filmlerinin bu kadar çabuk ticarete dökülmesi kaçınılmazdı.Filmdeki karakterler bildiğimiz Muro,Çeto ve Yıldırım üçlüsü ve hala bizi sadece o sempatileriyle bile güldürebiliyorlar fakat 2 dakikalık bir sahnede bir insanı güldürmeklen koca bir film boyunca güldürmeye çalışmak farklı şeylerdir.Aslında suçu Muro,Çeto ve Yıldırım'dada aramıyorum suç konunun ve kurgunun kıtlığından geliyor yani filme gittiğimizde evdeki hesap kısacası çarşıya uymuyor.Yani hapisten çıktığında habersizce iki tane Rus kadınla evlenen iki tane devrim aşkıyla tutuşan insanın hikayesinden zaten ne tür bir malzeme üretebilirsin ki?Ayrıca sanırım filmin süresinin 2 saate vardığını farketmeyen yönetmenler filmi yarıda kesmiş ya da hayatımda gördüğüm 2. film ile en kötü bağı kurmuşlar.Neyse benim dediklerimden kafanızda bir önyargı oluşturmayın bende daha fazla spoiler'a girmeyeyim kötü bir film değildi içinde 2 3 tane çok kaliteli sahne vardı gerisi ise durgun bir filmdi.Tabi bunlar benim düşüncem ama tekrar dediğim gibi zaten KV izleyicisi değilseniz filmden hiç bir şey beklemeyin.
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 9:58 pm

filme ben de büyük bi heyecanla gittim ama beni hayal kırıklığına uğrattı, dizide beni koparan bu üçlü filmde bu kadar başarılı olamadı. Senaryosu filmin finali gibi basit olmuş, tam hadi hızlandık derken film birden bitti Very Happy
ticari açıdan bakarsak kimsenin ikinci kez gideceğini sanmıyorum ama fragmanlar ve muronun ünü sayesinde ilk kez izleyenlerden de baya kazanç sağlayabilirdi. Fakat bu kazancını da AROG gibi bi filmle aynı anda vizyona girmekle azaltmış oldu Very Happy
HolyBarmy

HolyBarmy

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 12:55 am

daha yaratıcı filmler bekliyoruz artık sinema sektöründen hep aynı senaryolar kime sorduysam beyenmedim diyo valla scratch
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:29 pm

Wrath demiş ki:
Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Muro-121085268677-buyuk
Bende filme bu cumartesi gittim ilk olarak KV izlemeyen birinin filmden pek bir şey çıkarmasını beklemiyorum.Fakat Cem Yılmaz bir dünya markası o yüzden AROG'la Muro'nun gişelerini karşılaştırıp Muro'ya başarısız demek haksızlık olur.Bildiğiniz gibi populist bir dünyada yaşıyoruz zaten KV dizisinden sempati kazanmış bu karakterlerin filmlerinin bu kadar çabuk ticarete dökülmesi kaçınılmazdı.Filmdeki karakterler bildiğimiz Muro,Çeto ve Yıldırım üçlüsü ve hala bizi sadece o sempatileriyle bile güldürebiliyorlar fakat 2 dakikalık bir sahnede bir insanı güldürmeklen koca bir film boyunca güldürmeye çalışmak farklı şeylerdir.Aslında suçu Muro,Çeto ve Yıldırım'dada aramıyorum suç konunun ve kurgunun kıtlığından geliyor yani filme gittiğimizde evdeki hesap kısacası çarşıya uymuyor.Yani hapisten çıktığında habersizce iki tane Rus kadınla evlenen iki tane devrim aşkıyla tutuşan insanın hikayesinden zaten ne tür bir malzeme üretebilirsin ki?Ayrıca sanırım filmin süresinin 2 saate vardığını farketmeyen yönetmenler filmi yarıda kesmiş ya da hayatımda gördüğüm 2. film ile en kötü bağı kurmuşlar.Neyse benim dediklerimden kafanızda bir önyargı oluşturmayın bende daha fazla spoiler'a girmeyeyim kötü bir film değildi içinde 2 3 tane çok kaliteli sahne vardı gerisi ise durgun bir filmdi.Tabi bunlar benim düşüncem ama tekrar dediğim gibi zaten KV izleyicisi değilseniz filmden hiç bir şey beklemeyin.

abi neler yazmışın ya
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 6:10 pm

Jzıff. demiş ki:

abi neler yazmışın ya
Ne yazmışım abi?
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 6:28 pm

çok konuşmuşun diyorum
Berkay
Admin
Berkay

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 8:46 pm

Forumda Hakaret Kelimeleri Yasak Batu Mesajın Silindi!
http://bahcesehirkoleji.forummum.com
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 9:05 pm

Jzıff. demiş ki:
çok konuşmuşun diyorum
Bana kısa yazıyor diyen Özgen efendi duy bunları...
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 9:49 pm

Wrath demiş ki:
Jzıff. demiş ki:
çok konuşmuşun diyorum

bazı kelimeleri kullanımyosun aferim sana mesela() nese ban yemiyim
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:23 pm

Jzıff. demiş ki:
Wrath demiş ki:
Jzıff. demiş ki:
çok konuşmuşun diyorum

bazı kelimeleri kullanımyosun aferim sana mesela() nese ban yemiyim
Allah'ına Gurbanımın kısaltılmış hali mi?
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:59 pm

batu kaçıncı uyarı oldu bilmiyorum LÜTFEN ARKADAŞLARIMIZI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ KELİMELER KULLANMAYALIM!
mesajın silindi.
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 11:01 pm

Tolunay demiş ki:
batu kaçıncı uyarı oldu bilmiyorum LÜTFEN ARKADAŞLARIMIZI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ KELİMELER KULLANMAYALIM!
mesajın silindi.

2
1...2 OLDU
http://www.antu.com
Jzıff.

Jzıff.

MesajKonu: Geri: Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine   Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 11:56 pm

haahaaaa cheers afro Very Happy Allahına gurban !!! geek

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» O ÇOCUĞU ANMA VE YAŞATMA GÜNÜ OLSUN
» okulu okul yapan öğretmenler hepsine helal olsun