BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yemekteyiz

4 posters
YazarMesaj
Wrath

Wrath

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 8:46 pm

Özgen'in isteği üzerine bu topiği açmaya karar verdim.Şimdi yarışmayı bilmeyenler için formatını bilmeyenlere bir özetleyeyim.Her hafta 5 yarışması(2 erkek 2 kadın birde top) her hafta aralarından birinin evine giderek yemek pişiriyorlar ve günün sonunda diğer 4 yarışmacı gittiği ev sahibinin yaptığı yemeğe 1'le 10 arasında puan veriyor ve haftanın sonunda en çok puanı toplayan yarışmacı 10.000 ya da 15.000 TL gibi bir miktar para alıyor.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 8:54 pm

En iyi bölüm karadeniz bölümüydü bnce!
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:00 pm

Yannış olmuş,2 erkek 3 kadın...Erkeklerden biri bozuk. Very Happy Bu arada o kadar ciddi anlatmışsınki. Very Happy İzleyen insanda kavgalar,tartışmalar için izliyo.Geçen karadeniz bölümlerinde bir kadın daha önce hiç gitar görmemişti. Böyle uçuk şeyler yaşanıyo. Çiğ köfte yememiş olanda vardı. Yeni haber! Yeni bölümler Almanaya'da olacak. :O
Wrath

Wrath

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:19 pm

Yarışmayı evet akşamın 5'inde yorgun yorgun gelip daha üstümü bile değiştirmeye üşendiğimden direk kanepeye attığım zamanlarda bana çoğu zaman Seinfeld etkisi yaratıp kahkalarla kanepemde yarılmamı sağlayan bir program.Çünkü hayatımda gördüğüm en saçma muhabbetlerden biri olan tam yarım saat boyunca adını bile duymadığım tramisu isimli tatlının tramisu olup olmadığı...En çok yarıldığım yorum ise şuydu yemek lezzetliydi güzeldi ama damak tadıma uymadı.Damak tadına uymayan bir şey nasıl lezzetli ve güzel gelebiliyor?Çünkü süs çok abartı olmuş çatalla bıçağın yeri farklı olmuş masaya mum konmamış diye kırılan her puan benim kahkaha atarken bağırışımı dahada yükseltiyor.En süperide bütün yemekleri yiyip bugünde aç kaldık diye kalkanlar hayır daha iyiside var kaşığı üzerinde gezdirerek içindeki tuz oranını anlayan kesişlerimiz çıkıpta güvece sıcak olmuş diye puan kıranlar...Bütün tartışmaları geçiyorum sadece bu muhabbetler bile bu yarışmayı izlenebilir kılıyor.Yarışma tarihi boyunca favori yarışmacım Hasan beydir ve kendisi adına fan club kurmayı düşünüyorum arz ederiz kendisini merak eden için http://www.uludagsozluk.com/k/yemekteyiz-hasan/ arz ederim.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:25 pm

Bi keresinde adamın biri yemekleri yetiştiremeyip üzüm ikram etmişti. Very Happy
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 10:07 pm

Özgen-K demiş ki:
Yannış olmuş,2 erkek 3 kadın...Erkeklerden biri bozuk. Very Happy Bu arada o kadar ciddi anlatmışsınki. Very Happy İzleyen insanda kavgalar,tartışmalar için izliyo.Geçen karadeniz bölümlerinde bir kadın daha önce hiç gitar görmemişti. Böyle uçuk şeyler yaşanıyo. Çiğ köfte yememiş olanda vardı. Yeni haber! Yeni bölümler Almanaya'da olacak. :O

Evet almanyada olacakmış benim memlektimde kölnde üstelik....
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 10:07 pm

Özgen-K demiş ki:

Evet almanyada olacakmış benim memlektimde kölnde üstelik....
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 12:20 am

Bide şöyle bişey de var,bu çok populerleşti ve artık çoğu program alay konusu etti bu saçma ünden dolayı. Very Happy Avrupa yakası yaptı,bissürü kopyası çıktı.ÇGHB dalga geçti,bide geneçen Yavuz Seçkin'in programında gördüm."Aşeriyoruz" diye,ne biçim dalga geçmişler.Yarışmaya bi tane boz ayı katılmış.Bi adam yemek aşırı tuzlu diye masada öldü. Very Happy İzlemeniz lazım ya.

Bi ara şu Yavuz Seçkin için de bi başlık açayım,süper fikir.
TolunayTosun
Admin

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 12:27 am

Özgen-K demiş ki:
Bide şöyle bişey de var,bu çok populerleşti ve artık çoğu program alay konusu etti bu saçma ünden dolayı. Very Happy Avrupa yakası yaptı,bissürü kopyası çıktı.ÇGHB dalga geçti,bide geneçen Yavuz Seçkin'in programında gördüm."Aşeriyoruz" diye,ne biçim dalga geçmişler.Yarışmaya bi tane boz ayı katılmış.Bi adam yemek aşırı tuzlu diye masada öldü. Very Happy İzlemeniz lazım ya.

yavuz seçkin hangi kanalda ne zamanlar çıkıo ? Very Happy
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

Yemekteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Yemekteyiz   Yemekteyiz Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 12:39 am

TolunayTosun demiş ki:
Özgen-K demiş ki:

yavuz seçkin hangi kanalda ne zamanlar çıkıo ? Very Happy

Programın adı Comedya,TV 8 de çıkıyo.Saati hakkında hiç bir fikrim yok,zira ben YouTube'dan izliyorum genelde. Very Happy Google'a yaz bi "Comedya-yavuz seçkin" die gereken bilgiye varırsın. cyclops

Yemekteyiz
1 sayfadaki 1 sayfası