BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]

+2
TolunayTosun
Marcel
6 posters

TT
TT geri gelsin!
[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_lcap83%[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_rcap
 83% [ 5 ]
TT olsada olur olmasada, içimde bir boşluk var
[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_lcap17%[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_rcap
 17% [ 1 ]
TT hiç umurumda değil banane
[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_lcap0%[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Marcel

Marcel

[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Empty
MesajKonu: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:08 pm

[b]Tolunay bu topici senin için açtim kardeşim biz TTyi cok sevdik ve ben hala cok seviom ve onu cok özlüyorum kardeşim Exclamation
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:30 pm

TT için topic açmışsın, teşekürler.. but ı think the topic cant bring it back... ım sorry Neutral ama yinede anket sonucunu merak ettim
Berkay
Admin
Berkay

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:41 pm

TT'yi gerçekten arıorm Crying or Very sad
Ona bi şarkı armağan etmek istiorm..
ama edemiorm trkçe popla aram ii deil...
nse sağlık olsun !!

.TTTTTTTTTT..............TTTTTTTTTT
.........T............................T
.........T........................... T
.........T ...........................T
http://bahcesehirkoleji.forummum.com
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:42 pm

TT yakışıyodu sana tolunay,onun için telif hakkı alıp özelleştirmelisin.Tacettin Turgay kapar sonra. Razz Very Happy
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:48 pm

arkadaslar ii bi kitle yakalarsak TT geri dönücek ameliyat parasını toplayabılcez Razz
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:49 pm

yeni TT marşımız hayırlı uğurlu olsun

.TTTTTTTTTT..............TTTTTTTTTT
.........T............................T
.........T........................... T
.........T ...........................T

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol!
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:51 pm

TT says:
birgün belki hayattan
geçmişteki günlerden
bir teselli ararsın
bak o zaman resmime..

[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Adszft3
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:57 pm

TTyi geriisteyen herkes avatarına bu resmı koysun ısteyen bnden ısteyebılır bn hmn msnde yollarım Wink
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 12:07 am

Ben isterim ama avatar resmimi değiştiremem. What a Face Mustafa'nın dediği gibi "fikir babası" ismiyle birlikte ermişe benziyorum,böyle kalsın. Very Happy Very Happy
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:48 am

Geri dönsün avatarlı olmak avatarsız olmaktan iyidir.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:29 am

size TT hakkında sayfalarca şey anlatabilirdim ama bunu herkes biliyorduki ttbir efsaneydi bizim için I love you hepimiz onu çok özledik hatta bir ara TThakkında destanlar yazıldığı ve bunun bütün bahçeşehir de ün saldığı söüleniyordu Razz ancak şunu biliyoruzki hepimiz TTyi çok sevdik seviyoruz ve seveceğiz ve ben onu geri kazanmak için elimden geline yapmaya devam edicem :Ç :Ç
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:07 am

fearless93 demiş ki:
size TT hakkında sayfalarca şey anlatabilirdim ama bunu herkes biliyorduki ttbir efsaneydi bizim için I love you hepimiz onu çok özledik hatta bir ara TThakkında destanlar yazıldığı ve bunun bütün bahçeşehir de ün saldığı söüleniyordu Razz ancak şunu biliyoruzki hepimiz TTyi çok sevdik seviyoruz ve seveceğiz ve ben onu geri kazanmak için elimden geline yapmaya devam edicem :Ç :Ç
Abi neresi efsane siyah bir ekranda beyaz renkte yazılmış iki tane koca T.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:12 am

1.işte sen buyüzden kaybediyosun olayın sadece yüzeysel tarafına bakıp atıyosun içini hiç göremiyosun TT sadece yanyana gelmiş koca iki t den ibarett değildi ve sen bunu yaşamadığın için bişemezsin yazık bu duyguları yaşamadığın için yazık
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]   [i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 3:46 am

fearless93 demiş ki:
1.işte sen buyüzden kaybediyosun olayın sadece yüzeysel tarafına bakıp atıyosun içini hiç göremiyosun TT sadece yanyana gelmiş koca iki t den ibarett değildi ve sen bunu yaşamadığın için bişemezsin yazık bu duyguları yaşamadığın için yazık
Evet abi açıkçası sadece iki tane kocaman harfli TT görüyorum ve gördüğüm şeydende gayet mutluyum.

[i][b]We all miss TT (Rest In Peace)[/b][/i]
1 sayfadaki 1 sayfası