BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

moderatör adayı atakanın vaatleri

+4
Prob_1
Toni Mostursson
Özgen-K
fearless93
8 posters
YazarMesaj
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

moderatör adayı atakanın vaatleri Empty
MesajKonu: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:33 pm

1.eğer mod seçilirsem ilk işim forumdaki topic çeşitliliğini arttıracağım yani hep mustafa atakan kavgası gibi olmucak çeşitli ilgi alanları açacağım
2.daha önceden saygın üyelerimiz olan furkan toni yusuf beste ve marsel vb.kişileri tekrar düzenli üye yapmakta çalışmalrı yürütücem
3.eğer beni mod seçersenizz ilk işim foruma bir havuz yaptırıcam (hep bunu sölemek istemişimdir) Very Happy
4.eğer yardımcı olabileceğim ve istekleriniz varsa msnimi vermek istemiyorum şuan bana pm atabilirsiniz
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:36 pm

Foruma bir havuz... xD Ne çeşit bir havuz olduğuna göre o zaman internette gerçek anlamıyla sörf yapabiliriz. Very Happy

En son Özgen-K tarafından Çarş. Ocak 28, 2009 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:41 pm

bence makul bunu mod olduktan sonra bi adminlerle görişimm özgenn Razz Very Happy
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:34 pm

mazot kaç yetele olucak
http://www.antu.com
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:36 pm

cem uzan 1diosa ben 0,50kuruştan verecemm Very Happy
Prob_1

MesajKonu: beyler 1 sayi attim   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 8:01 pm

beyler rekora kosurorm ilk 15 te basliorm
gecen mac herifin tekini 15 m ileri attim
ve bunlardan size ne Very Happy:D:D:D:D:D:D: HAHAHAHAHAHAH
atakandanda bi ... olmaz mustafa yuryyy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:51 am

ufuk senmisin lan bu ?? Very Happy
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:33 am

ya beyler mod olucaksınızda nolucak en başta bende istiyodum da üye sayısı zaten kısıtlı topicler birbirinden saçma yani mod olmak için bu kadar kasmayın olursa olur olmazsa olmaz zaten büyük ihtimalle atakan olucak fakat ilk 1 ay çalışıp sonra salıcak mantıklı olanda bu zaten kimse bu foruma canı çok sıkılmadan girmiyo mesela seçim vaadinde beni aktif üye yapmaya çalışıcam demiş kardeşimiz ben aktif üye olmamki canım sıkılınca bi girip bakıorum o kadar oda ya gece saat 3 4 gibi oluyo yada sabah erken saatlerde msndee face te kimse olmadıgı zaman:D:D
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 1:46 pm

furkanaksoy demiş ki:
ya beyler mod olucaksınızda nolucak en başta bende istiyodum da üye sayısı zaten kısıtlı topicler birbirinden saçma yani mod olmak için bu kadar kasmayın olursa olur olmazsa olmaz zaten büyük ihtimalle atakan olucak fakat ilk 1 ay çalışıp sonra salıcak mantıklı olanda bu zaten kimse bu foruma canı çok sıkılmadan girmiyo mesela seçim vaadinde beni aktif üye yapmaya çalışıcam demiş kardeşimiz ben aktif üye olmamki canım sıkılınca bi girip bakıorum o kadar oda ya gece saat 3 4 gibi oluyo yada sabah erken saatlerde msndee face te kimse olmadıgı zaman:D:D

bence güzel bi yer forum, şahsen internet explorerı açtığımda ilk girdiğim yer.. atakan için de bu böyle sanıorm, o kadar da kötüleme yani forumu Very Happy
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 2:09 pm

fearless93 demiş ki:
ufuk senmisin lan bu ?? Very Happy

15m attım dio işte! Ufukdur o bnce... Very Happy Bi hoşgeldin diyin yahu:D

Vaatler süper olmuş..Ama zaten garanti sen seçilecen koç kasma bnce.
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:24 am

yok niye kötiliyim de gerçekler işte ilgi çekmek istiyosanız konuları güzel seçmeniz gerek diye düşünüyorum
HolyBarmy

HolyBarmy

MesajKonu: Geri: moderatör adayı atakanın vaatleri   moderatör adayı atakanın vaatleri Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:37 pm

vaatleri okuyunca ilkokuldaki başkanlık seçimleri geldi aklıma Sad kantine havuz yaptırıcam diyenler filan olurdu bütün sınıf adaydı zaten Very Happy

moderatör adayı atakanın vaatleri
1 sayfadaki 1 sayfası