BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]

+11
harika
Cem Bozkurt
merve
zeynep
Özgen-K
dilayilmaz
fearless93
Wrath
fearless99
hasret
TolunayTosun
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
TolunayTosun
Admin

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:42 pm

forum en başta sadece okul için açılmıştı, hatta ciddi bi forum olarak.. ama çok ilgi görmedi, şimdi okulumuz merkezli bi tartışma paylaşım forumu gibi o yüzden davet edebilirsiniz.

fikir babası işini biraz daha açabilirmisin ? Very Happy
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:43 pm

bana bu forumu atakan tavsiye etti(:
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:46 pm

@tolunay:Bu kurduğunuz forumun alt yapılarında var mı bilemiyorum ama normalde rütbe bölümü gibi bişey olur.Mod,admin falan gibi şeylerin yazdığı yere başka şeyler de yazılabilir.Bunu sadece admin değiştirebilir ve bildiğimiz rütbedir işte,ama ne olacağ serbesttir.İşte öyle bişey yapılabiliyosa burda,o zaman benimkine "fikir babası" yaz. xD Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:48 pm

beyelr benden bi 1 saatlik mola yemek yemem gerekiyo geldiğimde belki girerim belki girmem siz devam edin ama görelim marifetlerini mustafaaa
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:07 pm

Özgen-K demiş ki:
@tolunay:Bu kurduğunuz forumun alt yapılarında var mı bilemiyorum ama normalde rütbe bölümü gibi bişey olur.Mod,admin falan gibi şeylerin yazdığı yere başka şeyler de yazılabilir.Bunu sadece admin değiştirebilir ve bildiğimiz rütbedir işte,ama ne olacağ serbesttir.İşte öyle bişey yapılabiliyosa burda,o zaman benimkine "fikir babası" yaz. xD Very Happy

peki fikir babası rütbesinin görevleri ve yapabileceği şeyler ne olucak?
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:09 pm

Bir dakika yarından tezi yok bende dedeme kadar herkesi foruma çekiyorum okullar açılmadanda okul üyelerini foruma çekmem imkansız zaten.Siz beni son 1 hafta görün diyorum ondan.
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:13 pm

Wrath demiş ki:
Bir dakika yarından tezi yok bende dedeme kadar herkesi foruma çekiyorum okullar açılmadanda okul üyelerini foruma çekmem imkansız zaten.Siz beni son 1 hafta görün diyorum ondan.
Niye uğraşıyorsam kazanma şansım sıfır adam vaatlere bile geçti.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:25 pm

Yaw,neyse boşver tolunay,o "fikir babası"nın yapabileceği bir şey yok.O sadece kıdemli oluşun bi simgesi olacaktı.Ama neden öyle bişey istiyorum ki?boşver gitsin. Very Happy
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:44 pm

yhaa mustafa iice abarttın hee dedemler felan benim kardeşim zaten ilköğretimde ablamıda forum üyelerinin %45tanıyo adminlerde ii tanır yani he eğer diosan ailesavaşı yapalım yapalım anasını satıım bende kuzenlerime sölim foruma üye olsunlar bakalım senin dedenler yetişe biliyomu gerek yok yani bölşe polemiklere mustafa yok dedem felan filan
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:48 pm

ayrıca okul açılmamış olabilir ama ben genede okuldakileri foruma çekiyorum yanii
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 5:26 pm

beyler tartışmaya başlamayalım yine..

bu yarışmanın amacı mod seçmek gibi görünsede asıl amaç forumda rol alabilcek aktif üyeler kazanmak... bu yüzden aslında okul dışından olan üyeleri pek istemiyoruz. sonuçta forumda aktif olmak için ortak noktalar olması gerekir.. ama hyr da demiyoruz.. siz yinede daha çok okuldan üye çekmeye çalışın.. tartışmalar olmasın, eğlenceli bi rekabet şeklinde götürelim bunu..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Who   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:02 pm

"kazandırılan" üyelerin bizim okuldan olması gerekmez mi acabaa?? Very Happy Suspect

ilk tavsiyeci:tolunay
ikinci tavsiyeci:özgen k.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:30 pm

minaorses demiş ki:
"kazandırılan" üyelerin bizim okuldan olması gerekmez mi acabaa?? Very Happy Suspect

ilk tavsiyeci:tolunay
ikinci tavsiyeci:özgen k.

Minada geldiyse tamamdır artık herkes gelir beyler!!! Tolunaya katılıom düzgün bi şekilde bitirelim şu işi...

ATAKAN'A DESTEK İÇİN TIKLAYINIZ: Bana Bu Siteyi Atakan Tavsiye Etti
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:40 pm

Atakan'a destek çıkmanız anlamsız,zaten o kazanacak.Bu arada aktiviteye katılmış olanlar gelmemiş buraya. Suspect Ben bi kaç deneyimden sonra anladım ki facebook'ta insanlar takmıyolar böyle şeyleri.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:36 pm

Very Happy Adminlere isteğimi yerine getirdikleri için çok teşekkür ederim. cheers Çok yaşa Berkay!Çok yaşa Tolunay! cheers
Ali

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 3:07 pm

Bana Bu Siteyi Atakan Tavsiye Etti
1905memo

MesajKonu: sss   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 9:26 pm

bana bu forumu atakan tavsiye etti
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:08 pm

seni kutluyorum özgen sen bizim fikir babamızsın beki özelliklerini sölermisn lütfen bilmiyorumda Very Happy
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:47 am

@atakan:Özelliğim falan yok. Very Happy O sadece bir ünvan.
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]   YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN] - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 10:57 pm

madem bole okul dısından pek kısı ıstemıoz bole yapalm bzm lısede okumayp baska yerden katılanlar yarım oy sayılsın Exclamation buda bı fıkır herkese duyrulur we harıka abla snı burada gormek cok guzel Very Happy

YENİ MOD KİM OLACAK ? [ATAKAN vs. MUSTAFA vs. ÖZGEN]
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yeni mesajın gönderilmemesinden sıkıldınız mı?
» Yeni Müdüremizi Tebrik Ederiz..
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR
» FORUM BAHÇEŞEHİR 10 GÜN İÇİNDE KAPANIYOR VE GENÇ BAHÇEŞEHİR OLARAK YENİ ADRESE GEÇİYOR