BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz

4 posters
YazarMesaj
Wrath

Wrath

Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Empty
MesajKonu: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:59 pm

Hayatta bazenleri toplum kurallarına çok zıt olan ama her zaman içimizde kalan tuhaf isteklerimiz vardır burada gene herkes çekinip yazmayacak olsada ben her insanda bunun bilinçli ya da bilinçsiz sahip olduklarına eminim.Burada kimse kimseyi hiçbir şekilde yargılayamaz o yüzden umarım herkes açıkça diler getirir.
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:14 pm

Very Happy Herkez için vardır böyle eylemler.Ama burda neden söylemek istesinler ki.Genelde böyle şeyler özeldir ve yanlız arkadaşlar arasında paylaşılır.Ama burda sıcak bir ortamda yok,kimin kimi tanıdıığı belli değil. Bu yüzden bu forum için güzel bi fikir değil bence.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:38 pm

sallamalı italyanca şarkı söylemek! rendeer

cyclops
not:bunu yapan biri daha var bu forum da...
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:57 pm

minaorses demiş ki:
sallamalı italyanca şarkı söylemek! rendeer

cyclops
not:bunu yapan biri daha var bu forum da...

bi ipucu ver mina pirat
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 1:06 pm

isim vermiyorum Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:39 am

beni kastetmiyorsunuzdur umarım çünkü ben ispanyolca sallamalı söğluyorum Very Happy lol!
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:04 am

fearless93 demiş ki:
beni kastetmiyorsunuzdur umarım çünkü ben ispanyolca sallamalı söğluyorum Very Happy lol!
Nasıl oluyor o abi?
Özgen-K
Fikir Babası
Fikir Babası
Özgen-K

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:27 pm

Kastı bendim. Very Happy Ben sallama opera söylerimde boş zamanlarımda.Genelde italyanca(sallama) oluyo tabe. Razz
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:08 pm

nasıl oluyo mustafa biliyonmu ben ispanyolca şarkılar söylüyorum o yüzden
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:43 pm

fearless93 demiş ki:
nasıl oluyo mustafa biliyonmu ben ispanyolca şarkılar söylüyorum o yüzden
Sallama kısmını kastetmiştim.İspanyolca nasıl sallıyorsun?
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz   Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 12:47 am

he ok pardon ben yanlış anlladım valla ispanyolca hangi kelimeleri biliyosam ritme göre onları söylüyorum yada ispanyolcaya uygun dandirik kelimelerle lol!

Hayatta Sahip Olduğunuz Garip Haz ve İstekleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası