BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!

4 posters
YazarMesaj
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:53 pm

1-Bu Bizim Yolumuz
2-Delıght
3-Rar Özgürlük Demek
4-Ayrı Gayrı Yok
5-Üzerimizde Gözler
6-Kapı Çalıyor Kim O
7-Kaçıncı Asır Kaçıncı Basım
8-Topraktandır Özümüz
9-Bomba Plak
10-Paydos
11-Mazide Kaldı
12-Basit Bir Suç
13-Killa
14-Hızlanma Vız Gelir
15-Bal Peteğinde Sinek
16-Geceden Korkma Gel
17-Bu Bizim Yolumuz Orıentatıon Remix

gerçektende bomba bir plakkk olacakkk ayrıca içinde müslüm gürsesle beraber söğlediği şarkıda var ve işte şarkılardan biri

http://rapidshare.com/files/170431944/Ceza___Killa_Hakan_-_Delight_-_www.cezafan.com.mp3 lol!
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 8:01 pm

güya album çıktı ama hala hiçbiyerde bulamadım Very Happy özellikle müslüm gürses düetini çok merak ediyorum Very Happy
Marcel

Marcel

MesajKonu: Geri: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:37 pm

muslum babala duet mı yapmıs helal olsun be 50 cent ve ıbonun duetınıde beklıoz Very Happy
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 5:39 pm

albumu aldım ama beni büyük hayal kırıklığına uğrattı Ceza, birlikte album çıkardığı -türkçeyi doğru konuşamayan ve tarzını hiç beğenmediğim- Killa Hakan nerdeyse tüm şarkıları batırmış.. beatler de alışkın olmadığımız beatlerdi, ve sevmedim.. eski Cezayı da şarkılarda göremedim eski tarzı, anlattığı konular, hepsi uçmuş gitmiş.. düzelmesini umut ediyoruz Very Happy
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 12:14 pm

CEZA YALAN KRAL SANSAR SALVO!!
TolunayTosun
Admin

MesajKonu: Geri: CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!   CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 8:26 pm

nerde rap konusu açılsa hep çıkıo böle karşılaştırma Very Happy ilk kim başlııcak die bekliodum bende furkan Very Happy
( ama ceza king )

CEZA-BOMBA PLAK!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası