BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!

+3
fearless93
Wrath
furkanaksoy
7 posters
YazarMesaj
furkanaksoy

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Empty
MesajKonu: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:31 pm

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Ermeni_katliam ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Ermeni-teroru2ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Hocali3 BU FOTOĞRAFLAR ERMENİLERİN TEHCİR SIRASINDA İHANETİN ARDINDAN ÜLKEMİZDEN KAÇARKEN YAPTIKLARI GERÇEK SOYKIRIMDIR ŞİMDİ DÜŞÜNMEMİZ GEREKEN ŞEY ÖZÜR DİLEMESİ GEREKEN TARAFIN KİM OLDUĞUDUR?ERMENİLERİN TÜRK KÖYLERİNİ YAKIP BEBEKLERİ KADINLARI ÇOCUKLARI AHIRLARA DOLDURUP YAKMALARI SOYKIRIM DEĞİLDE RAHAT DURMADIKLARI İÇİN VE İHANET ETTİKLERİ İÇİN İNSANLARIMIZI ÖLDÜRDÜKLERİ İÇİN SÜRÜLMELERİMİ SOYKIRIM?
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:58 pm

Güzel diyorsun arkadaşımda bunu dün Tolunay'ada dedim bir insanın önyargısını değiştiremezsin hele bu önyargı onların tarih kitaplarına ve derslerinede işlemişse...Yani bazen gerçekler ne kadar gerçek olursa olsun o insanın kafasındaki önyargı bunu kabullenmeyi kabullenmez.Bu yüzden diyorumki zaten bunu merak eden insan tarihi araştırır ve doğruyu bilir.Bilmeyen içinse...
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:59 pm

değiştiremesek de savunmaktan vazgeçmeyiz
Wrath

Wrath

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:01 pm

furkanaksoy demiş ki:
değiştiremesek de savunmaktan vazgeçmeyiz
Zaten orasına karşı çıkmıyorum.Aksini iddia eden olursa tabiki savunacağızdır ama kafalarındaki bu önyargıyı asla değiştiremeyeceğizdir.
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:02 pm

doğru inanmak istemeyeni inandıramayacağımızı biliyorum.Ama onlarda bize kabullendiremeyecekler
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:12 pm

internet anketinden haberiniz var dimi soykırımla ilgili
furkanaksoy

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:18 pm

Ya evet var adamlar iyi oynuyor oyunlarını arjantin de kabul etti soykırımı geçen sene
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:20 pm

baba yha bunlar hiçmi araştırma yapmıyolar ya varya böle şeyleri duydukça tepem atıyo yha
Toni Mostursson

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 4:01 pm

dilemiyorum ulan
http://www.antu.com
Shader

Shader

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 8:48 pm

faşolar özür dilesin ;D Hrant için özür dilesinler... bir asır evvel ne olduğu bilinmeyen ve emperyalistlerin o-bu yana çektiği bir olay için değil...
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:03 pm

fearless93 demiş ki:
baba yha bunlar hiçmi araştırma yapmıyolar ya varya böle şeyleri duydukça tepem atıyo yha

Abi bi yandanda dostumuzu düşmanımızı görüoz!Bunu kabul eden ülkeler bizim gerçek dostlarımız değildir zaten.Fransa olsun Arjantin olsun hepsi bi kötülük besliyolar.İlginçdir bunu kabul eden ülkelerde zamanında soykırım yapmış ülkeler.Arjantin binlerce yerli ameriklaıyı öldürmüş bi halkdır fransa aynı şekilde cezayirde.Sırf ermenileri suçlamayın fransızlarda gizliden ülkelerle görüşüolar bu kon hakkında.Fransızlara Karşı boykot başladı zaten biliosanız.Fransızlar askeri ilahelere alınmıyolar aynı şekilde tarihin en önemli projesi nabucco projesinede türkiye yüzünden katılamıyolar.Ermenileri boykot ettiğimiz gibi başda fransa olmak üzere kabul eden tüm ülkeleri boykot edebiliriz.

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Avatar17ei4.th

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Avatar16ma6.th

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Avatar15tj6.th[b]
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:10 pm

cem ilk başta forumumuza tekrar geri döndüğün için sana çok teşekkür ederim bide bana şu nabuccoyu anlatırmısın nedir o
Berkay
Admin
Berkay

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:19 pm

Abd olsun fransa olsun yıllardan beri doğuda hayatlarnı kaybeden ermeniler üzerinden siyaset yapıyorlar eğer ermenilere biraz sempatileri olsaydı ermenistanın bize uyguladığı ambargo yüzünden aç olduğnu görürlerdi. Sözde ermeni soykırımı sadece abd ve fransa daki ermeni diasporasının geçim kaynaqı oldu system of a down yıllarca bu olay üzerinden prim yaptı obamanın seçilmesinde bile bu soykırımın payı var.

ayrıca kurtuluş savaşı ve öncesinde batı trakyada insanlarımıza yapılanların konusu bile açılmıyor. Benim anneannem bulgar çeteler yüzünden evde değil ovada çadırda doğmuş. akrabalarım yıllarca evlerine dönememişler akrabalarımdan birinin bacağı yok !!

bizde bunu kullanıp insanların kanları üzerinden siyaset yapsaydık onurumuzla övünemezdik..

İŞTE TÜRK OLMAK BÖLE BİŞEY !!..
http://bahcesehirkoleji.forummum.com
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

MesajKonu: Geri: ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!   ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:31 pm

fearless93 demiş ki:
cem ilk başta forumumuza tekrar geri döndüğün için sana çok teşekkür ederim bide bana şu nabuccoyu anlatırmısın nedir o

Sağol koç! FRANSA'YA BOYKOT KAMPANYASI'na en azında şu resimleri kullanarak destek vermenizi rica ederek başlamak isterim.Nabucco şu dur abi.Bildiğin gibi doğudan gelen doğalgaz, petrol gib enerji kaynakları, avrupaya iki yolla gelio.Biri rusya biri türkiye.Ancak rusya avrupaya enerji verme konusunda pek istekli değil ve sık sık o hatda sorun çıkıo.Bu noktada Tek ve Güvenilir yol olarak türkiye kalıo.İşte nabucco burada devreye girio.Şu anda türkiye rusyadan sonra avrupaya enerji veren ikinci büyük ülke.Ve adeta avrupanın güvence kaynağı.Nabucco sayesinde hazardan alınan gaz azarbeycan gürcistan ve türkiye üçlüsü ile avrupaya kesintisiz aktarılacak.Şu anda küçük nabucco dedğimiz Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattı var.Ancak doğrudan enerji sağlamıo.Nabucco ayrıca ortadoğuda içme suyu sıkıntısı çeken israilede eklenti yapılarak içme suyu ve gaz sağlayacak.Tabi bi bu kadar değil bi kaç boru hattı daha nabucco hattı ile birleşio ve türkiye ve çevresinde bir enerji ağı kurulmuş oluo.Bütün bunlar birleşince doğal olarak bu proje dünyanın en büyü projesi oluo.Ve kilit ülke türkiye.Fransa gibi bize karşı ermeni tasarısı gibi şeyleri kabul eden ülkeler ise türk hükümetinin kararı ile bu projenin dışında tutuluo.Arjantinde girmek istiodu mesla ama olmadı Very Happy.Nabucco böle önemli ve türkiyenin avrupada sözünün daha ağır basmasını sağlayan bir proje

ÖZÜR FALAN DİLEMİYORUM!!
1 sayfadaki 1 sayfası