BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FORUMMUM KAPANIYOR

YENİ ADRESİMİZ: http://gencbahcesehir.forummum.net/

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A.R.O.G???????

+2
fearless93
Toni Mostursson
6 posters
YazarMesaj
Toni Mostursson

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 8:48 pm

hayatımda izlediğim en yetersiz filmlerden biriydi zaten gitmeden önce aldığım tavsiyelerde gitmemem yönündeydi.Muro'nun yanında bir hiçti AROG.Muronun sevilmeme nedeni okulumuzdaki KV düşmanlığıdır.
http://www.antu.com
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: RE:   A.R.O.G??????? Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:41 am

dediğin çok saçma benim görüşlerime göre çünkü arogun hikayesinden grafiklerine hatta esprileribile muroya bin basar ben her ikisinede gittim muro'nun yarısında çıktım çünkü çok yavaştı ve içinde hiçbir espride yoktu bir tek fragmanda gösterdikeri yerlere güldüm başka izleyenlerede sordum filmi tam izleyenlere onlarda aynı fikirdelerdi ve bana söledikleri şu oldu ilk yarısı çok sıkıcıydı ikinci yarıya girdiğimizde heh tam hızlandık güzel devam ediyo derken kötü bi şekilde bitti denildi.arogta bence gora kadar başarılı olamasada murodan güzeldi görüşündeyim.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 6:03 pm

Bnce arog güzeldi.Komikdide.İyiydi yani.Zaten cem yılmazdan fazla bişey beklememek lazım....
Mograine

Mograine

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 11:15 am

Arog la muroyu karşilaştirmak bile çok garip...Muro kim veya ne ki,sifati ne?Kurtlar vadisinden önce herhangi bir taninmişligi,yaptiklari,başarilari ne üstündağin?Muroyu Arog la karşilastirmak cidden Sinema sektörüne hakarettir... bom
frostberq

frostberq

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 4:45 pm

bncede ikisi choq farklı ama eğer karşılaştıracaksak arog forevır cheers lol!
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 9:23 pm

koçum benim beee a.r.o.g forever lol!
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:42 pm

Mograine demiş ki:
Arog la muroyu karşilaştirmak bile çok garip...Muro kim veya ne ki,sifati ne?Kurtlar vadisinden önce herhangi bir taninmişligi,yaptiklari,başarilari ne üstündağin?Muroyu Arog la karşilastirmak cidden Sinema sektörüne hakarettir... bom
İşin komik yanıda burada eğer Muro gişelerde Cem Yılmaz gibi dünya devi denilen ki bence oyunculuğu beş para etmez olan(AROG'u izlemediğimden yorumlarım o filmin dışında tutuyorum) biriyle yarışıyorsa demek ki vardır bu Muro'da bir keramet.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: RE:   A.R.O.G??????? Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:57 pm

sen böyle söylüyorusunda mustafa muroya gidien çoğu insan muronun kurtlar vadisindeki performansını beğendiği için gitti ve çıkarkende iğrençti berbattı gibi cümleler söledi.nerden biliyorsun dersen kendim sordum ve izledimde ondan
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 6:56 pm

fearless93 demiş ki:
sen böyle söylüyorusunda mustafa muroya gidien çoğu insan muronun kurtlar vadisindeki performansını beğendiği için gitti ve çıkarkende iğrençti berbattı gibi cümleler söledi.nerden biliyorsun dersen kendim sordum ve izledimde ondan
AROG için gelen eleştrilerde pek parlak sayılmaz.Filmi beğenmeyen çok büyük bir kesim var.Ayrıca Muro KV'de ne 10 senelik karakter ne de bir şey başrol bile değil.Daha geçen sezonun ortalarında PKK gibi bir örgütün üyesi rolüyle çıkmış birisi.Yani böyle bir karakterin bile ne kadar önyargı toplayabileceğini düşün.Cem Yılmaz ise senelerdir bu piyasada ve bu çektiği 3. filmi.Muro'nun hayatında göremediği kadar para kazanmış.Fakat eğer bir yan karakter hemde buradaki rolü bir PKK üyesi iken bu kadar yükselip halkın favorisi olup filmi çekiliyor ve buda gişe rekorları kırıyorsa bu KV'nin değil o oyuncunun başarısıdır.Filmi evet kötüydü AROG'uda izlemediğimden bir şey diyemem.KV'nin senaristleri sonuçta komedi senaristleri değil o yüzden çok şaşalı bir film bekleyemezdik.Cem Yılmaz'a stand up'çı olarak en ufak bir lafım yoktur ama oyunculuk açısından baktığımızda Muro her şekilde daha üstün.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 8:09 pm

1!-ben o eleştirilerin çoğu şöyle bende o eleştrilere katılıyorum goranın daha ii olduğunu savunuyorlar bencede öle
2!-Filme giden kitle türkiyede en çok izlenen dizi kurtlar vadisidir ki buna kimse karşı çıkamaz düşün artık marketlerin ve hatta cdcilerin dükkanlarında bile eğer televizyon varsa her perşembe kurtlar vadisi açıktır.işte kurtlar vadisi bukadar büük çapta taraftara sahip bu filme gitmeleride muronun üstün başarısı değil senin gibi taraftar sayesinde olmuştur.
3!filmi pana film çekmiş olabilir ama senaristinin çektiğini nerden biliyorsun sondaki jeneriğimi okudun!!! Very Happy
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 10:41 pm

fearless93 demiş ki:
1!-ben o eleştirilerin çoğu şöyle bende o eleştrilere katılıyorum goranın daha ii olduğunu savunuyorlar bencede öle
2!-Filme giden kitle türkiyede en çok izlenen dizi kurtlar vadisidir ki buna kimse karşı çıkamaz düşün artık marketlerin ve hatta cdcilerin dükkanlarında bile eğer televizyon varsa her perşembe kurtlar vadisi açıktır.işte kurtlar vadisi bukadar büük çapta taraftara sahip bu filme gitmeleride muronun üstün başarısı değil senin gibi taraftar sayesinde olmuştur.
3!filmi pana film çekmiş olabilir ama senaristinin çektiğini nerden biliyorsun sondaki jeneriğimi okudun!!! Very Happy
1)Yoo ben AROG'a karşıda tonla eleştiri okudum hatta çalıntı olduğuna dair yazıları bile okudum.

2)Tamamda ben orasına karşı çıkmıyorum ben diyorumki Muro'yu KV popüler yapmadı Muro KV'de kendisi popüler oldu buda onun başarısıdır.Sebebinide daha önceden açıkladım.Hatta röportajındada Muro kendisi itiraf etti 2 3 bölüm oynayıp sonra Polat tarafından öldürülecekmiş.Fakat şimdi filmlerini gişede 1 milyon 10 bin kişi izledi.

3)Tabiki hayır ama ana fikir şudurki senaryoyu yazan her kim ise senaryo kötüydüki burada gene Muro'nun pek bir suçu olmuyor.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:25 pm

1)rrrrr filmine benziyo diolar olabilir ama sanmıyorum yhaa yani cem ylmz yapmaz öle şey zaten bikaç sahnesi aynı neyse ben bugün arkalarada sordum ilk cevapları şu oluyo ''(ARK)hiç bepenmedim abi yhaaaa.(ATK)abi tmm goradan kötü olabilir ama güzel.(ARK)evet abi haklısın gora çekilmiş olmasaydı daha çok gülerdim filmde.''konuşma böle oldu Very Happy
2)sana şimdi bi soru kurtlar vadisiyle alakalı nele olursa izlemezmisin yani abi kazımın filmi çıksada izlersin başkasınıda asıl popüler yapan KV ama tabikide muronun payı var
3)haklısın senaristin suçu
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:39 pm

fearless93 demiş ki:
1)rrrrr filmine benziyo diolar olabilir ama sanmıyorum yhaa yani cem ylmz yapmaz öle şey zaten bikaç sahnesi aynı neyse ben bugün arkalarada sordum ilk cevapları şu oluyo ''(ARK)hiç bepenmedim abi yhaaaa.(ATK)abi tmm goradan kötü olabilir ama güzel.(ARK)evet abi haklısın gora çekilmiş olmasaydı daha çok gülerdim filmde.''konuşma böle oldu Very Happy
2)sana şimdi bi soru kurtlar vadisiyle alakalı nele olursa izlemezmisin yani abi kazımın filmi çıksada izlersin başkasınıda asıl popüler yapan KV ama tabikide muronun payı var
3)haklısın senaristin suçu
1)Ne olursa olsun AROG hakkındada olumsuz eleştiriler varmış demek iki filmide izlemedim karşılaştırma yapamam.Fakat ingilizcen varsa imdb'yi yoksada herhangi bir türk sinema sitesindeki yorumları oku en azından ve ordada oldukça fazla olumsuz yorum bulacaksındır.

2)Peki o zaman madem öyle Yalçın Yıldız'ın filmi çekilsin bakalım kaç kişi gidiyor?Ben şahsen gitmem.Diyeceksinki o tee kaçıncı sınıf karakter.Muro'da tee kaçıncı sınıf karakterlikten bu populariteye ulaştı filmide bu yüzden çekildi.

3)Bu konuda anlaştığımıza sevindim.
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:13 am

1)yaww tmm olumsuz olanlarda var benim ablam mesela arogu hiç beyenmemiş muroyuda sevmiş yani arada istisnalar çıkyo mustafa buna bi şey demem ama bana göre arog sana göre muro Very Happy
2)Şimdi teknik olarak yalçının filminin çekilmesi için halkın onu sevmesi lazım bu konuda sen haklısın ama muro ilk çıktığından beri tutuluyo ve ilk çıktığında söle bana şu anki yalçın kadar nefret ediyormuydun murodan peki kazımın filme çıksa gidermsin onu söle bana yani kötü bir karaterinkinin çekilmesi farklıııııı muroda ii bir karakter yani o yüzdenn bölee ama dediğim gibi muronun payıı varrr ama bence asıl neden KV
3) bunda zaten hem fikiriz elim alıştı die 3.şıkka o yüzden yazıyorum Very Happy
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:17 am

fearless93 demiş ki:
1)yaww tmm olumsuz olanlarda var benim ablam mesela arogu hiç beyenmemiş muroyuda sevmiş yani arada istisnalar çıkyo mustafa buna bi şey demem ama bana göre arog sana göre muro Very Happy
2)Şimdi teknik olarak yalçının filminin çekilmesi için halkın onu sevmesi lazım bu konuda sen haklısın ama muro ilk çıktığından beri tutuluyo ve ilk çıktığında söle bana şu anki yalçın kadar nefret ediyormuydun murodan peki kazımın filme çıksa gidermsin onu söle bana yani kötü bir karaterinkinin çekilmesi farklıııııı muroda ii bir karakter yani o yüzdenn bölee ama dediğim gibi muronun payıı varrr ama bence asıl neden KV
3) bunda zaten hem fikiriz elim alıştı die 3.şıkka o yüzden yazıyorum Very Happy
1)Yani genelleme yapıp herkes AROG'u sevmiş Muro'yu sevmemiş demek yanlışmış.

2)Peki o zaman Güllü Erhan'ın filmi çekilsin baş rol o olsun ki Güllü Erhan hem daha üst bir rolde hemde senelerdir Vadi'de.Demek istediğim şu film Polat,Abdülhey ve Memati gibi başrollerin filmi olmadıkça kimse o filmdeki bir yan karakteri izlemek istemez(belki Deli Hüsnü)
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:21 am

1)evet haklısın ama genel arog dio bana göre
2)deli hüsnü vazgeçilmez zaten Very Happy hem haklısın hem haksızzın nedşşm ki abi yani
Toni Mostursson

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 9:25 pm

abi gittim aroga hiç gülmedim son derece aptal bir filmdi bi espirisi yoktu ve çelişki doluydu
http://www.antu.com
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:45 pm

1)espriler çok inceydi goradada dedikleri gibi ''ince gör''ama sen kalın görmüşsün
2)murodada sanki okadar güldünyha karnın yarılacaktı sanki dimi Very Happy
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:03 pm

fearless93 demiş ki:
1)espriler çok inceydi goradada dedikleri gibi ''ince gör''ama sen kalın görmüşsün
2)murodada sanki okadar güldünyha karnın yarılacaktı sanki dimi Very Happy
Abi insanların espri anlayışı farklı olabilir.Ben senin güldüğün bir espriye gülmeyebilirim sende benim güldüğüm bir espriye gülmeyebilirsin.

En son Wrath tarafından Paz Ara. 21, 2008 3:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fearless93
Moderatör
Moderatör
fearless93

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:10 pm

sen varya aslansın he aslan mustafa hep arkandayım koçumm
Wrath

Wrath

A.R.O.G??????? Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G???????   A.R.O.G??????? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:17 pm

fearless93 demiş ki:
sen varya aslansın he aslan mustafa hep arkandayım koçumm
Eyvallah baba.

A.R.O.G???????
1 sayfadaki 1 sayfası